Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na zajímavé otázky.

Co na to děti? NOVÁ RUBRIKA plná DĚTSKÝCH POSTOJŮ

Co na to děti?
zdroj: Thinkstockphotos Co na to děti?
aktualizováno 05.04.2017, 00:03 | 05.04.2017, 00:03 | doma.cz

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na zajímavé otázky.

Zaručujeme, že vás děti pokaždé překvapí a vykouzlí vám úsměv na tváři.

 

Přihlaste i své dítě!
Chcete, aby váš potomek přispíval do naší rubriky? Napište nám e-mail na redakce@doma.cz, do kterého poznamenejte jméno dítěte a jeho věk a přidejte předmět CO NA TO DĚTI. Dítěti by nemělo být více jak 10 let. Každý týden vám na e-mail zašleme otázku a vaše dítě nám na ni krátce odpoví. Za pár let to pro něj bude krásná vzpomínka.


Téma č. 1: Co je to manželství?
Rozhodli jsme se, že první téma by mělo být odlehčené. Žádné záludnosti! Takže, milé děti, co je to podle vás manželství?


Sofie, 4 roky: Úplně si nejsem jistá. Je to něco hezkého. Myslím si, že to znamená to, když spolu maminka s tatínkem bydlí a mají se rádi.


Tomáš, 6 let: Na manželství jsme si hráli ve školce. Za manželku jsem si vzal Aničku a tajně jsme si dali pusu.


Patrik, 5 let: Manželství je, když holka a kluk nosí stejný prstýnek na ruce. Mamka s taťkou taky takový mají. Jo a taky to znamená, že se mají moc rádi.

 


Alice, 9 let: Manželství je, když spolu dva dlouho chodí, a pak se vezmou. A pak spolu začnou bydlet a mají děti. O tomhle už něco vím, povídala jsem si o tom s mamkou. Teď se mi jeden kluk ze třídy zrovna moc líbí. Myslím, že by to mohl být můj manžel.


Filip, 5 let: Mamka s taťkou jsou manželé. Děda mi tajně řekl, že mamka taťku za manžela nechtěla, ale prý ji tak dlouho balil, až se vzali. Já jenom nechápu, jak ji balil. Jako papírem?

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Vaše děti se nudí? Skvěle, jásají psychologové
Máte doma otesánka? Tři prohřešky rodičů na dětech
Líbí se mu holčičí šaty, tak mu je maminka dovoluje.
Nemůže tím čtyřletému synovi ublížit?

 

Anežka, 7 let: Moji rodiče jsou manželé. A znamená to, že nosí stejný prstýnek a mají se moc rádi.


Kamila, 4 roky: Znamená to, když se dva mají hrozně rádi a mají spolu mimino.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře