Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

První červen patří našim nejmenším. Vydejte se na společný výlet, který si všichni užijete. Třeba v sobě objevíte kus dítěte.

Co podniknout na DEN DĚTÍ? Skvělé akce pro celou rodinu!

Děti a rodiče
zdroj: Thinkstockphotos Děti a rodiče
aktualizováno 31.05.2017, 00:54 | 31.05.2017, 00:54 | doma.cz

První červen patří našim nejmenším. Vydejte se na společný výlet, který si všichni užijete. Třeba v sobě objevíte kus dítěte.

Kam byste rozhodně měli vyrazit?


Nezapomenutelný den v Hurricane Factory Praha

Chcete svému dítěti dopřát opravdu jedinečný zážitek? Kupte mu hurikánský balíček, který je vhodný pro děti od 5 do 15 let. Balíček obsahuje dva lety ve větrném tunelu, zapůjčení veškerého vybavení a malý dáreček. Uvidíte, že na tento den bude vaše dítě ještě dlouho vzpomínat.


Výlet do planetária

Také Planetárium Praha si na prvního června připravilo zajímavý program, který je věnován dětem. Vezměte svou ratolest na některé ze speciálních dětských představení, které prohloubí jeho znalosti nejen o naší planetě. 

 

Do aquaparku za kačku

Skvělou akci si pro všechny děti připravili v Aquacentru Šutka, do kterého mají děti 1. června vstup za 1 Kč. Jedinou podmínkou je, aby dítě nebylo starší patnácti let. Navíc si v aquacentru připravili doprovodný program plný sportu a her. Také v Termálním parku ve Velkých Losinách mají děti v doprovodu obou rodičů vstup za 1 Kč. Akce platí od 1. do 2. června.

 


Hurá do vědeckého parku

Prvního června si užijte také v zábavním a vědeckém parku VIDA, který se nachází v Brně. Doprovodný program bude plný chytré zábavy a hlavolamů, které vašim dětem nedají spát. Potrápit mozkové závity mohou i rodiče v herně Smart Games, ve které je zapotřebí především logického myšlení.
 

Zábava v Mirakulum
V sobotu 3. června vyrazte do milovického Mirakula. Nejen, že si místní atmosféru ihned zamilujete, ale především se vaše dítka pořádně vyřádí. A pozor! Už ve 14 hodin vystoupí Divadlo Spejbla a Hurvínka, které si rozhodně nesmíte nechat ujít.


Sobota na Dolní Moravě

Hry, písničky, soutěže a tombola! To všechno na vás čeká na Dětském dnu na Dolní Moravě. Program startuje už v 10 hodin, tak nic nezmeškejte. Dětem by určitě bylo líto, kdyby přišly o zábavu v kouzelném lese.

 


Den s Katy Perry

Starší děti určitě ocení, když je vezme to pražského muzea voskových figurín Grévin, kde je na 3. a 4. června připraven speciální program s Katy Perry. Vosková figurína této populární zpěvačky doplní sbírku hvězd showbyznysu a vy budete moci strávit den v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Lízátka, cukrovinky i modré paruky, to všechno na vás v Grévinu bude čekat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 zlozvyků, kterými denně UBLIŽUJETE svému dítěti
Poprvé na kole? Jak a na čem naučit dítě jezdit
50 super věcí, které by dítě mělo zažít, než vyroste


Nejsladší zážitek

Milují vaše děti sladkosti? Pak vyrazte na Festival sladkostí, který bude probíhat od 3. do 4. června v Galerii Butovice. Vstup na tuto akci je zdarma a dokonce si budete moci zasoutěžit o balíček sladkostí v hodnotě 2000 Kč.

 

Opravdová Šmoulí party
Nejpopulárnější modré pohádkové postavičky Šmoulové dorazí v sobotu 3. června do Hard Rock Cafe Praha, aby s dětmi strávily dopoledne plné hudby, tance a her. Dětský den, kterým provede moderátor Petr Vojnar, bude ve znamení nového CD Šmoulí party 3, pro děti bude připravený bohatý program od 9 do 11:30.

 

Ekologicky v Centru Černý most
30. května odstartoval Evropský týden udržitelného rozvoje, do kterého se zapojí i Centrum Černý Most. V sobotu 3. června nabídne svým návštěvníkům speciální program na téma udržitelnosti. Děti se mohou těšit na výrobu ekologických hraček, které si poté odnesou domů. Připraveno pro ně bude také populární malování na obličej ekologickými hypoalergenními barvami.


Retro v Muzeu Karla Zemana
Návštěvníci se mohou těšit na program jako vystřižený z dob nedávno minulých – cvrnkání kuliček, házení žabek do Čertovky, skákání gumy, workshop předanimačních technik nebo přehlídku retro hraček. U vstupu dostanete mapku a popis stanovišť všech her a úkolů. Pokud navštívíte alespoň 6 z 10 stanovišť, je přichystána odměna. Navíc bude po celý den možnost ochutnat to správné retro občerstvení – chlebíčky, pomazánky jako od maminky, točenou Kofolu a další dobroty.

 

Buřtíky i jízda na koni v Žamberku

V Žamberku na děti 1.6. čeká spousta úkolů s pohádkovou tematikou, jízda na koni, malování na obličej, pro zájemce pečení vuřtů a pro všechny malé občerstvení. A na závěr zpěvavý bonbónek pro děti i rodiče.

 

Princezny a indiálni

Romantické prostředí zahrad zámku v Rychnově nad Kněžnou uvítá nejen malé princezny, ale i divoké indiány. 1. června tu na vás čeká bohatý odpolední program, jako soutěže, jízda na koni, skákací hrad, střelba z luku a další zajímavé aktivity. Občerstvení zajištěno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře