Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Lumír Nykl oslavil minulý týden padesáté narozeniny. Někdo ke kulatinám přistupuje s radostí, jiného trápí deprese z vysokého čísla. Lumír se bohužel řadí k druhé skupině lidí, a tak celý týden byl přešlý z toho, že je na světě už půl století. Mám...

Deprese z kulatých narozenin? Tyhle rady by pomohly i Lumírovi z Ulice

Seriál Ulice: ep. 3345 - Lumír slaví jubileum
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 3345 - Lumír slaví jubileum
aktualizováno 21.11.2017, 09:56 | 21.11.2017, 09:36 | doma.cz

Lumír Nykl oslavil minulý týden padesáté narozeniny. Někdo ke kulatinám přistupuje s radostí, jiného trápí deprese z vysokého čísla. Lumír se bohužel řadí k druhé skupině lidí, a tak celý týden byl přešlý z toho, že je na světě už půl století. Máme pro vás několik rad, které by mohly přijít vhod i Lumírovi.

Ať už je vám 30, 40 nebo 50, rozhodně nemusíte propadat panice. 


1. Nenuťte se do oslav

Nechce se vám slavit? Máte depresi z vašich narozenin? Pokud ano, pak se rozhodně nenuťte do oslav. Vždyť malé posezení s rodinou bohatě stačí. Na druhou stranu by byla chyba, kdybyste si své narozeniny nepřipouštěli. Někteří lidé dělají chybu v tom, že narozeniny přehlížejí. Nejlépe uděláte, když se s věkem smíříte a přijmete ho.


2. Věk je jenom číslo

Pro někoho to může znít jako klišé, ale tato věta je naprosto pravdivá. I šedesátníci se mohou cítit na dvacet a chovat se jako roztržití puberťáci. Nenechte se věkem dohnat a udržujte si mladého ducha. Buďte zvídaví, zajímejte se o okolní svět a především se vyhýbejte stereotypům.

 


3. Být stále mlád

Myslete na to, že v tom nejste sami. Snad každý člověk chce zůstat mladý, takže nepropadejte panice, protože v tom jedeme všichni společně. 


4. Není padesát jako padesát

Především bychom si měli uvědomit, že padesátníci v dnešní době se nemohou rovnat padesátníkům před čtyřiceti lety. Zatímco v minulosti měli tito lidé to nejlepší za sebou a čekalo je jenom pár let penze, na dnešní padesátníky je nahlíženo jako na produktivní lidi, kteří ještě mají dlouhý život před sebou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Moje dítě zažívá rozchod! Jak by měla Veronika Maléřová pomoci Filipovi?
S NÍM RANDIT NEBUDEŠ! Proč otec zakazuje Lucce Weberové, aby randila s Matějem? A má na to právo?
Má láska mezi Terezou a Davidem z Ulice šanci? Známe názory diváků!


5. Je to jenom jeden den

Pokud máte depresi ze svých narozenin, pak si zkuste uvědomit, že je to den jako každý jiný. Dělejte věci, které byste dělali normálně a příliš nad svými narozeninami nepřemýšlejte. Stejně svůj věk neoddálíte.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře