Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na světě je nespočet hodných lidí, kteří by se pro druhé přímo rozkrájeli. Jedním takovým člověkem je i David Deutchman, který už neuvěřitelných dvanáct let dochází do dětské nemocnice v Atlantě. Možná jste tipovali, že dělá zdravotního bratra neb...

Dojemné! Neuvěříte, co tento kouzelný dědeček dělá pro nemocné děti

David Deutchman
zdroj: YouTube.com David Deutchman
aktualizováno 20.01.2018, 00:10 | 20.01.2018, 00:10 | DyA

Na světě je nespočet hodných lidí, kteří by se pro druhé přímo rozkrájeli. Jedním takovým člověkem je i David Deutchman, který už neuvěřitelných dvanáct let dochází do dětské nemocnice v Atlantě. Možná jste tipovali, že dělá zdravotního bratra nebo snad klauna, ale jeho úkol je naprosto nevšední.

Všechna miminka potřebují lidskou lásku a pohlazení. Některá bohužel nemají to štěstí, aby po narození mohla být se svými rodiči. Někteří novorozenci musí strávit několik dnů či týdnu v dětské nemocnici, kde se zdravotní sestřičky sice snaží každému věnovat na maximum, ale o dlouhém mazlení a hlazení zřejmě nemůže být z časových důvodů řeč.

 

Záchrana jménem David
V Children's Healthcare of Atlana si však nemusejí dělat starosti s tím, že by jejich malí pacienti necítili dostatek lásky. Mají totiž kouzelného dědečka Davida Deutchmana, který již dvanáct let dělá dobrovolníka u nemocných a předčasně narozených dětí. A jaká je jeho pracovní náplň? Hodiny hlazení, mazlení a povídání si s maličkými děťátky.

 

Zbožňují ho nejen miminka
David především navštěvuje miminka, u kterých nemůžou být jejich rodiče. "Hodně rodičů má další děti doma, nebo žijí daleko odsud a je pro ně obtížné, aby zde byli každý den," vysvětluje David, který do nemocnice chodí dvakrát týdně. Je vidět, že David dělá tuto práci opravdu s láskou, a tak "svým" dětem i zpívá písničky. "Myslím, že díky němu miminka rostou rychleji a přibírají na váze. Naše miminka ho přímo zbožňují, jsme za něj vděční," říká zdravotní sestřička o Davidovi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Miminko se poprvé setkalo s vodou. Jeho reakce vás dostane!
Malá holčička do sebe láduje obří hamburger! Její taktika vás rozesměje
Nejroztomilejší kýchnutí na světě! Dostane vás, co batole prohlásilo


Kouzelný dědeček dodává, že i když dříve pracoval v oblasti velkého businessu, tahle práce je pro něj ta nejlepší na světě. Podívejte se na celé video, které vám dodá naději, že svět je ještě v pořádku.

 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře