Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

O tom, že jsou Kate Middleton s princem Williamem svědomití rodiče, nemůže být pochyb. Ať už se rodina vyskytne kdekoliv, vždy z ní srší pozitivní energie a především nekonečné množství lásky, které tuto čtveřici drží pohromadě. Pokud jste si však...

Inspirujte se! Víme, s jakou hračkou si nemůže hrát George a Charlotte

Prince William a Kate Middleton - 1
zdroj: Profimedia Prince William a Kate Middleton - 1
aktualizováno 01.03.2018, 00:00 | 01.03.2018, 00:00 | doma.cz

O tom, že jsou Kate Middleton s princem Williamem svědomití rodiče, nemůže být pochyb. Ať už se rodina vyskytne kdekoliv, vždy z ní srší pozitivní energie a především nekonečné množství lásky, které tuto čtveřici drží pohromadě. Pokud jste si však mysleli, že královské dětičky mají všechno, co si zamanou, pak jste byli na velkém omylu.

Určitě nám dáte za pravdu, že výběr správných hraček je pro vývoj dítěte nesmírně důležitý. Někteří rodiče se rozhodnou pouze pro dřevěné hračky, jiné páry nakupují výhradně vzdělávací hry. Není výjimkou, že za dokonalé hračky utratí rodiče i nemalou sumu peněz. Hádáme, že ani královská rodina nekouká na cenovky a chce svým dětičkám dopřát všechno, co si přejí. S jednou hračkou si však George ani Charlotte hrát nesmí.

 

Kate Middleton a princ William
(Foto: Profimedia)


O jakou hračku se jedná?


Kate a William se rozhodli, že svým dětem odepřou výdobytek moderní doby - tablet. Podle US Magazine chtějí svým dětem dopřát tzv. " unplugged childhood" neboli dětství bez elektroniky. Rozhodně tedy nehrozí, že by se George na maminčině tabletu díval na další díl Lokomotivy Tomáše a Charlotte mezitím sledovala poslední díl Prasátka Pepiny. Můžeme jenom hádat, jak je to v Kensingtonském paláci se sledováním televize.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sedm rad pro bezpečné zacházení dětí s tablety a smartphony
Jak zabavit děti, když je venku ošklivo?
Odveďte děti od televize a tabletů také zpátky ke knihám


Boj proti tabletům!


Královská rodina rozhodně není jediná, která dětem zakázala používat elektroniku. Mnoho rodičů tento styl výchovy upřednostňuje již několik let. Snaží se, aby se jejich děti dokázaly zabavit i normálními hračkami a především, aby veškerý svůj volný čas netrávily doma, ale i venku. Pokud vaše dítě propadlo elektronice, zkuste do jeho volného času zakomponovat aktivity, které ho odpoutají o zářící obrazovky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře