Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ve středeční Výměně manželek se seznámíte s Romanem a jeho náhradní manželkou Janou. Zatímco doma Jana vychovává dva potomky, v náhradní rodině si musí poradit se šesti dětmi. Krom toho jí velké starosti přidělá i Roman, který ji v podnapilém stav...

Jak vybruslit z konfliktu s opilým člověkem? Rady nejen pro partnerky

Výměna manželek
zdroj: TV Nova/ Thinkstockphotos.com Výměna manželek
aktualizováno 17.04.2018, 16:09 | 17.04.2018, 16:09 | doma.cz

Ve středeční Výměně manželek se seznámíte s Romanem a jeho náhradní manželkou Janou. Zatímco doma Jana vychovává dva potomky, v náhradní rodině si musí poradit se šesti dětmi. Krom toho jí velké starosti přidělá i Roman, který ji v podnapilém stavu fyzicky napadne. Jak se v takové situaci zachovat, aby se nestalo nic vám ani vaším dětem?

Jana zažije v nové rodině nepříjemný zážitek. Roman se vrátí domů v podnapilém stavu a po slovní hádce Janu nepříjemně napadne. Jana rozhodně není jedinou ženou, která se musela vypořádat s opilým a agresivním mužem. Co v takové situaci udělat?

 


Jak se vypořádat s opilcem z baru?
S opilým a agresivním člověkem se můžeme setkat kdekoliv. Ať už jste doma, v baru nebo třeba na nádraží, můžete se přimotat do nepříjemné situace, která by vás mohla stát zdraví. Základním pravidlem je, že si s člověkem pod vlivem návykové látky není radno zahrávat. Pokud jde o cizího člověka, nejlépe uděláte, když ho budete ignorovat. Zkuste se vyvarovat konfliktu a raději místnost rychle opusťte. Jinak by se mohlo stát, že vás agresor napadne, a vy se nedokážete ubránit. Pokud celý konflikt vyeskaluje, neváhejte a zavolejte policii. Rozhodně nejde o slabošské řešení, ale naopak o krok, který vás a vaše okolí může zachránit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Můj manžel má problém s alkoholem! Co mám dělat? + TEST
VÁŠ PŘÍBĚH: Přítel má rád alkohol. Asi už je závislý
Zbavte se závislosti na alkoholu. Vyplatí se vám to! GALERIE jako důkaz


Když pije můj muž...

Přijde vám příběh z Výměny manželek povědomý? Pak asi víte, že život s takovým člověk je opravdu náročný. Obzvláště, pokud se v podnapilém stavu chová agresivně a despoticky. Pokud tušíte, že se váš partner vrátí pod vlivem, pak nezůstávejte doma sama. Také není od věci, když předem odstraníte všechny nebezpečné předměty, které by následně mohl použít jako zbraň. Po jeho příchodu se držte poblíž dveří. Taktéž se snažte hovořit klidně a vyvarujte se prudkým pohybům. V případě, že se cítíte ohrožena, nebojte se a odejděte. Pokud vás agresor uhodí, kontaktujete policii. Rozhodně partnerovo chování neomlouvejte. Nejen, že to situaci nepomůže, ale navíc si dotyčný bude myslet, že nic hrozného neprovedl.

 

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 18. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Karyn 10:32 24.04.2018
Mně pomohl jen rozvod :)