Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co takhle odměnit své děti za celoroční snažení ve škole nějakým pěkným výletem? Nejen, že si společně užijete hezký den, ale zároveň odstartujete prázdninovou sezonu. Uvidíte, že děti budou výletem nadšené.

Kam vzít děti za VYSVĚDČENÍ? Tipy na skvělé akce po celé republice!

Děti a vysvědčení
zdroj: Thinkstockphotos Děti a vysvědčení
aktualizováno 29.06.2017, 10:52 | 29.06.2017, 10:52 | doma.cz

Co takhle odměnit své děti za celoroční snažení ve škole nějakým pěkným výletem? Nejen, že si společně užijete hezký den, ale zároveň odstartujete prázdninovou sezonu. Uvidíte, že děti budou výletem nadšené.

Zvýhodněné vstupné do zoo
Výlet do zoo je vždycky dobrý nápad, a obzvláště to platí v případě, když jedničkáři mají speciální vstupné. Například liberecká zoo nabízí 30. června všem jedničkářům a dvojkařům vstupné zadarmo. V olomoucké a děčínské zoo jsou trošku náročnější a vstup zdarma nabízejí pouze dětem, které měly samé jedničky. Na druhou stranu slibují, že malý dáreček dostanou všichni, kteří ukážou vysvědčení. Pokud je vaše dítě premiant v předmětech jako je přírodopis, prvouka, přírodověda nebo biologie, pak má vstup zdarma do pražské zoo. Pokud budete chtít využít některé z těchto akcí, nezapomeňte s sebou vzít vysvědčení svého potomka.


Vodní zábava
Snad každý člověk si prázdniny spojí s vodou a plaváním. Vezměte své děti 30. června do Kroměříže, kde v rámci Slide Czech tour bude připravená 300 metrů dlouhá nafukovací skluzavka. Spoustu zábavy si děti užijí také v Kutné Hoře. Vodní skluzavka s názvem JJ je dlouhá 200 metrů a s veškerým příslušenstvím váží neuvěřitelných 5 tun. Děti budou moci na této obří skluzavce blbnout celý den.

 


Trošku jiný zážitek
Máte už větší děti, které stojí o neobyčejný zážitek? Pak se můžete společně vydat na Sněžku! Pozor, nejedná se o obyčejný výšlap. Tohle stoupání bude doplněné o východ slunce. Sraz je odpoledne 30. června u sokolovny v obci Dolní Kalná. Nezapomeňte tam být včas, protože východ slunce se předpokládá na 4:45, tak abyste to stihli!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vaše děti NEUKLÍZÍ? Místo křiku zkuste TENTO TRIK
4 zásadní chyby, které děláte při výchově dětí zřejmě i vy
Děti doma nepomáhají? Známe triky, které to změní

 

Pohádkový den v Dětenicích

Dětenice jsou veřejnosti známé zejména díky Středověké krčmě. Najdeme zde ale i zámecký park, kde se prakticky denně odehrávají zábavné akce. Například Pohádkové neděle, které jsou určeny pro děti malé, menší a větší. Konají se až do konce srpna, a to každou neděli od desíti dopoledne do čtyř hodin odpoledne. Děti si tu mohou zasoutěžit s Bobem a Bobkem, čertem, babou jagou nebo s čarodějnicí Žizeldou. Pro výherce mají organizátoři připravené i krásné dárečky včetně medailí a čeká na vás i rozptýlení v podobě rytířského turnaje. Každý týden od úterý do pátku se tu do konce letních prázdnin koná akce „Dětenice dětem“. Ta spočívá v tom, že každé dítě do patnácti let má v tyto dny vstup na zámek, do pivovaru a na rytířský turnaj zdarma. Zdarma je pro děti také oběd či večeře.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře