Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pokud vaše děti stále píšou dopis Ježíškovi, pak asi víte, že nešetří milými a laskavými slovy. Ve větách nenacházíme jenom prosby o dárky, ale třeba i důkazy o tom, že děti byly hodné a dárečky si zaslouží. Možná vás tedy zaskočí, že dopis, který...

Školák napsal depresivní dopis Ježíškovi. Reakce jeho matky vás odzbrojí

Dopis Ježíškovi
zdroj: Thinkstockphotos Dopis Ježíškovi
aktualizováno 09.12.2017, 00:14 | 09.12.2017, 00:14 | DyA

Pokud vaše děti stále píšou dopis Ježíškovi, pak asi víte, že nešetří milými a laskavými slovy. Ve větách nenacházíme jenom prosby o dárky, ale třeba i důkazy o tom, že děti byly hodné a dárečky si zaslouží. Možná vás tedy zaskočí, že dopis, který napsal malý Jaded, je plný deprese a smutku.

Život šestiletého dítěte by měl být veselý a hravý. Vždyť děti tohoto věku překypují energií a pozitivním přístupem k životu. Škola je také ještě hračka, a tak nemají děti důvod k nespokojenosti nebo snad smutku. Měli bychom si uvědomit, že děti mohou mít občas hlavu plnou starostí. Důkazem toho je i vánoční dopis od Jadeda.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vybíráte originální vánoční dárek pro děti? Vsaďte na interaktivní hračky!
Zábavná galerie: Jak přežít Vánoce s malými dětmi?
Malý chlapec poprvé uviděl své rodiče! Neuvěříte, co udělal


Jaded měl se svojí třídou napsat dopis Santovi. Místo toho, aby si napsal třeba o jednu věc jako princ George, rozhodl se, že do dopisu napíše všechno, co ho trápí. „Milý Santo. Vím, že tvůj seznam nezbedníků je prázdný. A seznam dobra je prázdný. A tvůj život je také prázdný. Vůbec nevíš, s jakými problémy se potýkám ve svém životě. Měj se (své jméno ti neřeknu),“ napsal malý Jaded. Mohlo by se zdát, že se chlapec  potýká s opravdu vážnými problémy, které je nutné rychle vyřešit.

 

Dopis pro Santu
(Foto: Twitter)

 

Dopis pro Santu
(Foto: Twitter)


Naštěstí se ukázalo, že o nic vážného nejde. Jeho maminka na dopis rychle reagovala a vysvětlila, co má Jaded za problém. „Problémy v jeho životě? Jeho bratr! Nevolejte prosím sociálku,“ napsala maminka Sarah na svůj Twitter. Doufáme, že se jeho vztahy s bráchou brzy urovnají a příští rok bude Jadedův vánoční dopis vypadat o poznání pozitivněji.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře