Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Darovat živý dárek vyžaduje notnou dávku zodpovědnosti. Zvířátko není věc, a tak je opravdu důležité, abyste zvážili všechna pro i proti. Některé děti po zvířátku touží natolik, že se jim jejich přání na Štědrý den splní. Podívejte se na dojemnou ...

Přemýšlíte, že dětem darujete zvířátko? Tohle video vám pomůže s rozhodováním

Dítě a pes
zdroj: Thinkstockphotos Dítě a pes
aktualizováno 23.12.2017, 00:15 | 23.12.2017, 00:15 | doma.cz

Darovat živý dárek vyžaduje notnou dávku zodpovědnosti. Zvířátko není věc, a tak je opravdu důležité, abyste zvážili všechna pro i proti. Některé děti po zvířátku touží natolik, že se jim jejich přání na Štědrý den splní. Podívejte se na dojemnou reakci, která vás nenechá v klidu.

Všichni zodpovědní rodiče by měli k nákupu domácí mazlíčka přistupovat s rozmyslem. Myslete na to, že některé děti vnímají zvířátko jako hračku, kterou mohou kdykoliv odložit. Ještě před tím, než pejska nebo kočičku koupíte, rozmyslete si, zda péči o zvířátko doopravdy zvládnete. Vždyť je to živý tvor, který potřebuje vaši lásku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Školák napsal depresivní dopis Ježíškovi. Reakce jeho matky vás odzbrojí
Sladký a skromný! O co si malý George napsal k Vánocům?
Malý chlapec poprvé uviděl své rodiče! Neuvěříte, co udělal


Následující video vám ale dokáže, že darovaný pejsek dokáže udělat obrovskou radost. Jenom se podívejte na tři sestry, které k Vánocům dostaly obrovskou krabici s malým černým psíkem. Prvotní šok vystřídaly slzy štěstí a úsměv od ucha k uchu. Dívky nešetřily slovy díků a ihned se s malým rozkošným stvořením skamarádily.

 


Tak co? Najdou vaše děti pod stromečkem živého kamaráda?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře