Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hedvika se svatby nemůže dočkat. Sice jí to dalo pěknou práci, než přemluvila Otíka do ženění, ale teď už si ničím a nikým nenechá zkazit radost. Do svatebních příprav zapojila polovinu Ulice, a vypadá to, že se můžeme těšit na pěknou veselku.

Svatební přípravy Hedviky a Otíka z Ulice vrcholí! Jak si užít svatbu a nezbláznit se?

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 37
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 37
aktualizováno 20.06.2017, 00:53 | 20.06.2017, 00:53 | doma.cz

Hedvika se svatby nemůže dočkat. Sice jí to dalo pěknou práci, než přemluvila Otíka do ženění, ale teď už si ničím a nikým nenechá zkazit radost. Do svatebních příprav zapojila polovinu Ulice, a vypadá to, že se můžeme těšit na pěknou veselku.

Pokud jste v podobné situaci, pak asi víte, že uspořádat v dnešní době svatbu, je pěkný oříšek. Šaty, pozvánky, hostina, fotograf, kapela, občerstvení a zábava. To je jen několik bodů ze seznamu, který musí, ve většině případů, nevěsta zařídit. A tak se občas stane, že pro samou organizaci člověk zapomene na základní pravidlo, a to je, že svatbu by si především měli užít novomanželé. Máme pro vás pět pravidel, díky kterým se ze svatebních příprav nezblázníte.

 


1) Zaměstnejte jiné
Chápeme, že každá nevěsta chce mít všechno tip ťop, ale zkuste do svatebních příprav zapojit i okolí. Uvidíte, že vám se uleví a ostatní budou rádi, že jim důvěřujete a spoléháte na ně. Mamka se svými kamarádkami může napéct koláčky, tatínek sehnat fajn fotografa a kamarádky vám třeba pomohou s nazdobením svatební tabule. V nejlepším případě, ale bohužel také nejdražším, můžete celou organizaci nechat na specializované firmě, která pro vás připraví svatbu na klíč.


2) Nastavte si klidový režim
Zní to sice jako pohádka, ale proč před svatbou nevyrazit na prodloužený wellness víkend? Za prvé přijdete na jiné myšlenky a oddychnete si od příprav, a za druhé si odpočinete a naberete síly na váš velký den. Přece nechcete, aby místo vás šla k oltáři panda s černými kruhy pod očima z nevyspání.

 


3) Dejte si vínko
Nenabádáme vás k alkoholismu, ale proč si večer před svatbou nenalít krapánek červeného moku? Uvidíte, jaké blahodárné účinky to bude mít na vaši nervovou soustavu. Pokud vám alkohol nic neříká, můžete vyzkoušet magnesium, které s nervy dokáže dělat hotové zázraky.


4) Nebuďte perfekcionalista!

Je nám jasné, že si přejete mít dokonalou svatbu bez jediné chybky, ale zároveň myslete na to, že ty nejperfektnější svatby bývají těmi nejnudnějšími. A od čeho je slovo veselka? No přece od smíchu a veselé nálady, která se vždycky objeví ve chvíli, kdy nelpíme na dokonalosti a upjatosti. Myslete na to, a netvařte se ve svůj velký den jako ředitelka vesmíru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Svatba po Česku: Kolik stojí a na čem se nevyplatí šetřit?
Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
Svatební etiketa: kdo s kým na svatbě?


5) Užijte si to!

Pátý bod vlastně úzce souvisí s tím čtvrtým. Myslete na to, že svatba je jedinečný životní milník, který se už nikdy nebude opakovat (alespoň doufáme). Jezte, pijte, hodujte, tancujte a užívejte si především to, že na jednom místě máte všechny své milované osoby, se kterými je vám dobře.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře