Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chcete své blízké obdarovat neobyčejně zabaleným dárkem? Pověste jim na stromeček dáreček, který se ukrývá ve vánoční ozdobě. Uvidíte, že takový dárek bude na stromku nejen skvěle vypadat, ale především potěší obdarovaného.

Tipy na dárky, které pověsíte přímo na stromeček

Třpytivé Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Třpytivé Vánoce
aktualizováno 20.12.2017, 00:29 | 20.12.2017, 00:29 | DyA

Chcete své blízké obdarovat neobyčejně zabaleným dárkem? Pověste jim na stromeček dáreček, který se ukrývá ve vánoční ozdobě. Uvidíte, že takový dárek bude na stromku nejen skvěle vypadat, ale především potěší obdarovaného.

KOSMETICKÉ BALÍČKY
Také vás nebaví velké kosmetické krabice, které jsou neforemné a k originalitě mají daleko? Pak vám můžeme zaručit, že si zamilujete kosmetické ozdoby. Na těchto ozdobičkách se nám nejvíce líbí, že po otevření můžete prázdnou ozdobu znovu pověsit na stromeček. Pokud se vámi vybraný produkt nevyrábí ve vánočním provedení, nesmutněte! Zkuste k němu připevnit provázek a pověsit ho na stromek. Uvidíte, že výsledný efekt bude stejný.

 

kosmetika
(Foto: Archiv firem)

 

* Vánoční ozdoba plná miniatur potěší každou milovnici kosmetiky, Yves Rocher, 249 Kč.

* Zlatý zázrak s limetami a francouzským koňakem vás obejme a přivodí nebesky příjemnou vůni a klid na duši, Golden Wonder, Lush, 495 Kč.

* Kdo by nechtěl dostat vánoční ozdobu, která se skládá z francouzské kosmetiky, prodává L'Occitane, info o ceně v obchodě.

* Třpytivý vánoční lesk na rty ve slušivém odstínu, v podobě nádherné hvězdy, kterou si můžete zavěsit na stromeček, Sephora, 100 Kč.


SLADKOSTI

Sladkosti v podobě vánoční ozdoby jsou klasika, bez které si nedokážeme představit Vánoce. Už dávno neplatí, že na vánočním stromečku musí být kolekce. Věříme, že malé i velké potěší, když na něm naleznou právě vánoční balíček oblíbených pochutin. Jenom vám radíme, abyste tyto ozdoby pověsili vysoko. Jinak by se mohlo stát, že by ozdobičky nevydržely do Štědrého dne.

 

Sladkosti
(Foto: Archiv firem)

 

* Malá vánoční hvězda plněná pralinkami, Raffaello 40g.

* Speciální balení jemných pralinek Lindor z mléčné čokolády, Lindor mini pillar milk 150g.
* Kometa z mléčné čokolády s drcenými lískovými oříšky, Ferrero Rocher, 72 Kč.
* Pralinky z hořké čokolády s třešní a jemným likérem, Ferrero Mon Chéri, 65 Kč.

ČTĚTE TAKÉ:

Hledáte vánoční dárky, které skutečně potěší? Máme tipy pro manžela, děti i nejlepší kamarádku
9 rad, jak bez problémů nakoupit dárky online
Vánoční dárky z povinnosti? Koho musíte obdarovat a koho už nikoliv


ČAJE

Mnoho lidí se domnívá, že čaj se řadí mezi klasické dárky bez nápadu. Překvapte tyto lidi, a obdarujte je kvalitním čajem v krásném balení. Už teď vám můžeme zaručit, že si tento čaj vychutnají plnými doušky. Jenom si dejte pozor, abyste vybrali ten správný čaj. Někteří zbožňují černý, jiní třeba ovocný. Nebylo by vhodné, kdybyste darovali neoblíbený druh.

 

Čaje
(Foto: Archiv firem)


* Sypaný čaj v krásném dárkovém balení ve tvaru vánoční ozdoby, Ahmad Tea, 119 Kč.
* Zelený čaj s ibiškem, šípkem červenou růží, měsíčkem a skořicí ukrytý ve vánočním domečku, Impra, 79 Kč.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře