Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Velmi smutný příběh ženy, která v jednom dni přišla o oba své syny a zároveň o manžela.

To si Mellisa nikdy neodpustí: Nechala labilnímu manželovi hlídat neposlušné syny, skončilo to děsivou tragédií

Melissa and her family
zdroj: Facebook official Melissa and her family
aktualizováno 01.09.2018, 00:00 | 01.09.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Velmi smutný příběh ženy, která v jednom dni přišla o oba své syny a zároveň o manžela.

Tento zarážející příběh se odehrál v Austrálii a žena, která se ze dne na den stala vdovou a bývalou matkou, se po čase rozhodla o incidentu promluvit, i když sama tvrdí, že bolest, kterou cítí, nikdy nezmizí.


„Nikdy by mě nenapadlo, že přijdu o dítě. A ještě k tomu o obě dvě“, líčí žena své pocity. Nikdy by ji nenapadlo, že se něco takového může stát a sama tvrdí, že se s tím nikdy nevyrovná a nikdy manželův čin nepochopí ani neomluví.


Ženě jménem Melissa Little bylo v době hororového incidentu 29 let. Jejímu muži Damianovi 33 let. Stalo se to za bílého dne v Austrálii. Melissa byla zrovna mimo domov a manžel byl doma s oběma syny – se čtyřletým Kodou a devítiměsíčním Hunterem. V odpoledních hodinách Melissu kontaktovala policie se zdrcující zprávou, která jí kompletně změnila život. A ne v dobrém slova smyslu.

 

Hrozivý telefonát


„Nevěřila jsem vlastním uším, kompletně jsem ztuhla,“ vzpomíná Melissa na hororovou událost. Policie jí s lítostí sdělila, že její dva synové a manžel jsou po smrti. Sdělili jí také, jak vše proběhlo a to Melissu dostalo na kolena ještě víc. „Můj manžel byl s chlapci v autě, předpokládám, že plakali a byli neposlušní. To je ale u dětí normální, vždyť to jsou děti,“ vypráví Melissa. Damiana to nejspíš namíchlo a na oba dva syny namířil pistol a stiskl spoušť. Poté mu nejspíš došlo, co hrozného udělal, tak s autem sjel z pobřeží přímo do oceánu.


auto ve vodě

 

Manžel měl psychické problémy


„Věděla jsem, že můj manžel občas trpěl psychickými problémy, ale nevěděla jsem, že jsou až takhle vážné. Že je to až v takovém stádiu, že dokázal něco takového. Neměli jsme to nechat zajít tak daleko a měl se jít léčit. Žádná nemoc ani porucha neomlouvá takový hrozivý čin,“ pronesla Melissa. Sama také tvrdí, že se snaží ten otřesný den vytěsnit ze své hlavy, protože takhle si své chlapce pamatovat nechce.


Čtěte také:

Dítěti na obrázku jde o život! Poznáte, co je špatně?

V 5 letech bojovala s těžkou nemocí. Marně! Co pro ni rodiče udělali v posledních chvílích života vás dojme

Varování! Tuhle chybu dělá na dětském hřišti většina rodičů


Dlouhý čas nebyla Melissa schopná důvěřovat dalšímu muží, není se ani čemu divit. Poté se však seznámila s mužem jménem Lachy, se kterým má nyní čtyřletou dcerku.


„Nikdy by mě nenapadlo, že potkám muže, se kterým budu mít vztah na tak hluboce propojené úrovni,“ popisuje vztah Melissa. Na své chlapce však nikdy nezapomene a navždy je bude mít ve svém srdci spolu s bolestí, kterou stále cítí.

 

melissa and new husband
(Foto: Facebook official)

 

Inspirovala ostatní


Melissa napsala inspirativní knihu, ve které popisuje svůj smutek a trápení. Kniha nese název „Yesterday You Were Here“. Melissa doufá, že kniha pomůže ostatním rodinám, ve kterých jeden z členů trpí nějakou duševní či psychickou poruchou. Pobízí lidi, aby své problémy začali řešit co nejdříve – později totiž můžou mít vliv na jejich nejbližší.
 

 

sons of melissa
(Foto: Facebook official)

 

Co si o příběhu myslíte a jak na vás působí? Napište nám váš názor do komenářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře