Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

To, že ve školních škamnách může být i legrace, ví snad každý žák či student. Možná si také vzpomínáte na vaše školní perličky, které rozesmály celou třídu. Jenže teď se karta obrátila a učitelé dokazují, že také mají smysl pro humor. Co na své žá...

Učitelé našli řešení proti NEZBEDNÝM ŽÁKŮM! Tohle vás dostane do kolen

Učitelka
zdroj: Thinkstockphotos Učitelka
aktualizováno 21.04.2018, 00:00 | 21.04.2018, 00:00 | DyA

To, že ve školních škamnách může být i legrace, ví snad každý žák či student. Možná si také vzpomínáte na vaše školní perličky, které rozesmály celou třídu. Jenže teď se karta obrátila a učitelé dokazují, že také mají smysl pro humor. Co na své žáky vymysleli?

Učitelské povolání vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Poslouchat výmluvy žáků, psát poznámky nebo třeba opravovat stále stejné chyby, to je denní chléb každého profesora. I když by se mohlo zdát, že učitelé ze své profese brzy zešediví, nenechte se zmást. Našli totiž skvělý způsob, jak si poradit s nezbednými žáky. A jaká je jejich zbraň? No přeci humor!

 

Učite(love) - 9
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co má umět prvňáček před nástupem do školy? Učitelé očekávají i základy čtení a psaní
Pomoc, náš prvňáček se ještě pořád počůrává!
Odhalte včas (ne)schopného učitele!

 

Učite(love) - 16
(Foto: Instagram)


Na sociální síti Instagram vznikl profil s názevm Učite(love), na kterém profesoři sdílí vtipné perličky svých žáků. Samozřejmě u mnoha hlášek nechybí ani poznámka červenou tužkou od daného učitele. Vypadá to, že učitelé rozpoutali pěknou „bitvu“, na kterou žáci s chutí přistoupili, a dnes se na profilu dočkáme i zpráv od samotných studentů, kteří na sebe prásli nějakou tu pikantnost.

 

Učite(love) - 15
(Foto: Instagram)


Na vtipné perličky se podívejte v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 17 Otevřít fotogalerii

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře