Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V hlavní roli premiérové Výměny manželek uvidíte dominantní Nadiu, která chce mít za každou cenu ve všem pravdu. Svému manželovi nedává příliš mnoho prostoru k argumentaci. Navíc se Nadia otevřeně přiznává k tomu, že péči o domácnost vyžaduje od s...

Udržte svou dominantní povahu na uzdě! Víme, jak na to

Výměna manželek - 28.2.2018
zdroj: TV Nova Výměna manželek - 28.2.2018
aktualizováno 27.02.2018, 16:36 | 27.02.2018, 16:36 | doma.cz

V hlavní roli premiérové Výměny manželek uvidíte dominantní Nadiu, která chce mít za každou cenu ve všem pravdu. Svému manželovi nedává příliš mnoho prostoru k argumentaci. Navíc se Nadia otevřeně přiznává k tomu, že péči o domácnost vyžaduje od svého manžela.

V každém vztahu nalezneme někoho, kdo je dominantnější. Někomu submisivní pozice vyhovuje, jiný se v ní necítí komfortně. Pokud máte pocit, že na svého partnera v mnoha ohledech tlačíte a nedáváte mu prostor k tomu, aby vyjádřil svůj názor, zpozorněte! Mohlo by se stát, že vaše chování přestane brzy tolerovat.


Já za to nemůžu
Možná namítáte, že jste se jako dominantní žena narodila. V tomto bodě máte pravdu. Každý člověk přijde na svět s určitou povahou, která je neměnná. Na druhou stranu bychom si ale měli přiznat, že i s dominantní povahou lze pracovat. Zřejmě se z vás nikdy nestane poslušná manželka, která bude manželovi přikyvovat na každé jeho slovo, ale existuje šance, že s trochou snahy se z vás nestane semetrika.

 

 

I když si myslíte, že k semetrice máte daleko, nenechte se zmýlit. Stačí pár let, a jistojistě se z vás vyklube. Vaše chování začne obtěžovat nejen vašeho partnera, ale i děti a hrozí, že se z vás stane ta nenáviděná tchyně. Toho by se chtěl dočkat málokdo. Zkuste se nad sebou zamyslet dříve, než bude pozdě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Muži konečně prozradili, co na ně platí!
Ideál žen? Žádný dobromyslný ťunťa, ale namachrovaný grázl


Co mám dělat?
Pokud cítíte, že jste ve vašem vztahu dominantní osobnost, která manželovi nedává příliš prostoru, začněte se sebou pracovat. Při každém konfliktu se snažte partnera vyslechnout a následně se pokuste o společnou diskuzi. Nemusíte s jeho názory ihned souhlasit, ale přemýšlejte o tom, co vám řekl. Třeba vás překvapí, že má pravdu. Také zapomeňte na partnerovo neustálé zaúkolování. Přeci jenom už není malé dítě, aby od vás musel dostávat seznam úkolů, které musí splnit. Celkově se snažte být více otevřená jeho názorům a dejte mu najevo, že vám na jeho názoru záleží. Držte své nervy na uzdě, a to především ve vypjatých situacích. Zapracujte na sobě a uvidíte, že se změna pozitivně promítne i ve vašem manželství.

 

Premiérovou epizodu Výměny manželek, ve které se představí dominantní Nadia, sledujte ve středu 28. února 2018 ve 20:20 na Nově!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Marci 17:37 03.03.2018
Sešlá líná nádhera co si nevidí do úst.Chudáci děti.
Eva 13:18 01.03.2018
Jooo,cejtěj se tu u nás,stále se ohání pracovitostí,doma by si ani neškrtli...Koberce na stěnách,šašliky,řepa...:D
Ivet 21:48 28.02.2018
Arogantni,panovačná Ukrajinka.Jak vítaj mámu po 10 dnech děti mluví za vše