Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Lidé mě vnímají jako mladou matku a manželku. Když vám píši tento příběh, jsem v polovině těhotenství. Je mi 21 let a již půl roku jsem vdaná. Vypadám mladě, vždycky jsem tak vypadala a konečně se tak, i díky svému muži, cítím. Ale vždycky jsem ta...

VÁŠ PŘÍBĚH: Budu dobrá matka, když mám za sebou temnou minulost?

Těhotenství
zdroj: Thinkstockphotos Těhotenství
aktualizováno 05.10.2017, 00:55 | 05.10.2017, 00:55 | doma.cz / čtenářka

"Lidé mě vnímají jako mladou matku a manželku. Když vám píši tento příběh, jsem v polovině těhotenství. Je mi 21 let a již půl roku jsem vdaná. Vypadám mladě, vždycky jsem tak vypadala a konečně se tak, i díky svému muži, cítím. Ale vždycky jsem taková nebyla...," napsala nám čtenářka Lucie.

Než jsem poznala svého muže, prošlo mou postelí spousta mužů i žen. Se sexem i alkoholem jsem začala příliš brzo. Zoufale jsem hledala lásku a hledala jsem ji hloupě a marně - přes postel. Každý víkend jsem byla schopna mít sex s jiným, jen proto, že jsem naivně doufala, že to je cesta k lásce a štěstí. Já mu dám své tělo, on mně své srdce.


Nedovedu s odstupem času posoudit, zda to mohlo mít něco společného s promiskuitou či nymfomanií, protože ani nevím, zda se mi to líbilo. Jen jsem toužila mít stále něco víc. Hledala jsem špatně, a to v barech, na diskotékách a podobných místech. Najednou jsem začala být zvaná na párty jako jediná holka a ani tehdy mi nedošlo, o co těm klukům jde. Ráno s kocovinou jsem marně přemýšlela a vzpomínala, se kterým z nich jsem vůbec něco měla.

 

 

Měla jsem i vážnější vztahy, to ano. Dva roky dlouhé soužití s psychopatem a věčným sexuálním loudilem mě změnilo snad ještě víc k horšímu. Žil u mých rodičů, bil mě, stále jsem mu něco kupovala. Neustále mi byl nevěrný a toužil jen po sexu s více dívkami. Se mnou byl snad jen kvůli bydlení nebo kvůli mému poprsí. Vím jen jakou bolest mi náš vztah způsoboval. Kolik mě to stálo úsilí, nervů, zdravotních potíží. A k těm jsem si ještě více dopomohla další nevěrou. Chtěla jsem se pomstít a začala si taky "užívat". Najednou jsem z toho měla jen problémy. Absolvovala jsem gynekologickou operaci a chvíli po ní i rozchod. Mé city se upnuly k někomu jinému. Byla to opravdu láska, která byla silná. Jen jsem ale pozorovala, jak se mi před očima mění. Já ho podezírala kvůli negativním zkušenostem. On tomu moc nepomáhal, protože začal hulit trávu a najednou byl jiný. Občas jsem se ho i bála. Po zjištění nevěry jsem byla na dně, ale stejně jsem se snažila zachránit to, co už zachránit nešlo. Stále mě bolí, když na to vzpomínám. Opravdu jsem mu věřila a byla naprosto oddaná. Následovaly náplasti, tak říkám eskapády. Milovala jsem bývalého, ale šeptala jsem to do ouška jiným, a to mužům i ženám. S jednou ženou jsem to myslela opravdu vážně. Jen jsem to řekla příliš brzo a ona se mým citům vysmála.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

 

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

Pak nastal zlom. Zlom a obrat v celém mém životě. Poznala jsem muže, kterého jsem přitom znala. Přeskočila jiskra, ta přerostla v žár a ten v neutuchající vášeň. Náš vztah ale nebyl jen sexuální. Rozuměli jsme si ve všem! Sdílel mé životní postoje, mé názory, můj humor, sexuální i gastronomický apetit. Nevěřila jsem tomu, že někdo takový existuje. Tak hodný, pozorný, něžný a přesto divoký. Nechtěli jsme svůj vztah nijak nazývat ani ho posouvat dále. To nám ale nevydrželo dlouho. Po půl roce jsme spolu začali bydlet. A já ho milovala stále víc. Když pak zase přišly zdravotní problémy a lékař mi doporučil založit rodinu co nejdříve, tak partner neváhal ani minutu. Když jsme o miminko přišli a já byla na pokraji šílenství, on tu byl, on mě držel a miloval mě. Chtěla jsem zrušit svatbu, zmizet ze světa, abych tomu hodnému chlapovi nezpůsobovala bolest. Byla jsem nesnesitelná, hysterická, agresivní, ale on mě držel. Utíral mé slzy a z našeho svatebního dne udělal den, na který budu vždy vzpomínat s úsměvem. Je to muž mého života, mého srdce. Devítiletý věkový rozdíl mezi námi absolutně nehraje roli. Možná kvůli zkušenostem, ale zkrátka mé myšlení není tak mladé jako můj věk. Společně nyní budujeme to, co bylo naším přáním. Brzy se nám narodí krásná holčička a my budeme žít jako rodina.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj táta se ke mně chová jako k cizí!
VÁŠ PŘÍBĚH: Vytouženého muže mi sebrala smrt!
VÁŠ PŘÍBĚH: Kamarádka mi málem zničila vztah!

 

Nejsem hrdá na svou minulost, ale bez ní bych nepoznala, jaké to je, bezmezně milovat a zplodit z lásky další život.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře