Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Snad všichni se shodneme na tom, že týrání je hrůzný zločin, který je neomluvitelný. Některá zvířátka týrání podlehnou, jiná si šrámy na duši s sebou nesou po zbytek života. Příběh fenky Nory nám dává naději, že i z týraného pejska se jednou může ...

Z týraného pejska se stal ochránce rodiny! Dojemný příběh fenky Nory

pes Nora - 13
zdroj: Instagram pes Nora - 13
aktualizováno 22.11.2017, 00:05 | 22.11.2017, 00:05 | DyA

Snad všichni se shodneme na tom, že týrání je hrůzný zločin, který je neomluvitelný. Některá zvířátka týrání podlehnou, jiná si šrámy na duši s sebou nesou po zbytek života. Příběh fenky Nory nám dává naději, že i z týraného pejska se jednou může stát šťastné zvířátko, které se těší z každého nového dne.

Nora má za sebou opravdu smutnou minulost, během které ji původní majitelé týrali a chovali se k ní hrubě. Následně jim byla odebrána a umístěna do útulku. „Naši holčičku Noru jsme si vzali z útulku před sedmi lety, v té době jsme ještě neměli děti. Navzdory tomu, co zažila, jsme z Nory vycítili, že jednou bude skvělým rodinným psem. Rozhodně nás nezklamala,“ řekla pro Bored Panda milující majitelka Elizabeth.

 

pes Nora - 9
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chlapeček se dozvěděl, že bude mít sourozence. Neuvěříte, jak zareagoval! VIDEO
Silné video plné EMOCÍ! Malý Camden nemá ručičky, přesto se snaží svého sourozence pohladit
JEDNO OKO NEZŮSTANE SUCHÉ! Jak se miminko zachová, když poprvé uslyší maminčin hlas?

 

pes Nora - 8
(Foto: Instagram)


Na nový a láskyplný domov si sice Nora zvykla rychle, ale problém jí dělalo, nalézt ztracenou důvěru k lidem. Naštěstí se Elizabeth narodil syn Archie, kterého Nora bezmezně miluje. "Archie je mimořádně klidné, šťastné dítě s úžasnou povahou a zdá se, že všechna zvířata na něj opravdu dobře reagují, zvláště Nora. Nora přišla z hrůzného prostředí a bojí se téměř všech kromě Archieho. Absolutně ho zbožňuje," tvrdí Elizabeth.

 

pes Nora - 4
(Foto: Instagram)


Vypadá to, že tahle dvojka je nerozlučitelná. "Pokud se jde Archie koupat, Nora leží na rohožce a čeká na něj, než vyjde ven. Když si vezmu Archieho na klin, Nora chce ihned za ním," dodává. Tuhle úžasnou lásku mezi psem a člověkem můžete sledovat také, a to na Instagramu maminky Elizabeth, kde má už přes 122 tisíc sledujících.

 

Další krásné fotky naleznete v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře