Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Herec Igor Bareš má dvanáctiletou dcerku a na podzim čeká další radostnou událost.

Igor Bareš z Pojišťovny: V říjnu čekáme miminko

aktualizováno 19.05.2010, 08:41 | 19.05.2010, 10:00 | Nova.cz / doma.cz/em

Herec Igor Bareš má dvanáctiletou dcerku a na podzim čeká další radostnou událost.

V neděli po odvysílání Pojišťovny štěstí se chatovalo jako o život, a to s charismatickým hercem Igorem Barešem, který v seriálu představuje svérázného Harryho. Co vás zajímalo? Mimo jiné samozřejmě hercův osobní život. Jako jedna z prvních se objevila otázka: máte děti?

 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z POJIŠŤOVNY ŠTĚSTÍ:

 

 

 

"Mám dvanáctiletou dceru a v říjnu se narodí její nevlastní sourozenec," odpověděl Igor Bareš. Znamená to, že on i jeho partnerka se nyní nacházejí v radostném očekávání miminka. "Narodí se mi dítě, těším se," komentoval to herec.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Do Ulice míří třikrát rozvedený psycholog

Nikol Štíbrová: Tančím jen pod vlivem alkoholu

 

Jak se vám hraje v Pojišťovně štěstí - zněl jiný z dotazů. A nechystáte se náhodou v seriálu někam odcestovat? Byla by to škoda. "V seriálu nikam neodcestuju a děj si vychutnám až do konce," ujistil představitel Harryho. "I když bohužel ne tak intenzivně jako v prvních dílech."

 

CELÝ ROZHOVOR S IGOREM BAREŠEM SI PŘEČTĚTE ZDE

 

Igor Bareš pochází z Olomouce, kde navštěvoval střední zemědělskou školu. Poté vystudoval činoherní herectví na JAMU. Nedlouho po studiích se stal členem činohry Národního divadla v Brně. Hrál Hamleta, krále Leara i Raskolnikova. Do povědomí diváků se dostal díky filmu Výlet režisérky Alice Nelis. Byl nominován na Českého lva.

 

Vše o seriálu Pojišťovna štěstí najdete na stránkách nova.cz.
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře