Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Herečka Ivana Jirešová aneb oblíbená barmanka Lucka z Ordinace, se léta trápila kvůli lásce, následnému rozchodu a válce o dceru Sofii.

Ivana Jirešová radí, jak na trápení s láskou

Ivana Jirešová
zdroj: Korzo Ivana Jirešová
aktualizováno 15.05.2012, 00:00 | 15.05.2012, 00:00 | doma.cz/em/Korzo

Herečka Ivana Jirešová aneb oblíbená barmanka Lucka z Ordinace, se léta trápila kvůli lásce, následnému rozchodu a válce o dceru Sofii.

Po neustálých bojích o dceru s bývalým přítelem, novinářem Ondřejem Höppnerem (45), se teď situace u Ivany Jirešové (34) zase na chvilku zklidnila. Ale Ivana začala cvičit bojová umění

 

Herečka se prý cítí šťastnější než kdy dřív. Naordinovala si volnější tempo a nikam už se nehoní. "Konečně mám teď trochu volnější režim a po několika letech si zase začínám užívat život. Plním si tak svůj sen," svěřila se Jirešová.

 

Jirešová, Dyk rozvod
S manželem si prošli krizí kvůli jeho nevěře, vypadá to, že Ivana mu nakonec odpustila. (Foto: Korzo)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Filip Tomsa: v civilu zamilovaný a šťastně ženatý

Petr Vágner z Ordinace má sexy manželku. Podívejte

Obermaierová z Ulice: Operace! Může přijít o hlas

 

Nejvíc prý oceňuje to, že zvolnila tempo a už se nehoní za věcmi jako dřív. "Vždycky jsem měla tak dvě práce najednou. Teď si dávám takový klidnější režim a jsem z toho úplně nadšená. Začíná mi chutnat jídlo, baví mě chodit na procházky a do sauny. Všechno mě mnohem víc baví. A to vlastně jenom proto, že jsem v klidu. Opravdu nestojí za to se pořád někam honit jako blázen," řekla rodačka z jihočeského Písku.

 

Ivana Jirešová
(Foto: Korzo)

 

I proto si za svou oblíbenou relaxaci zvolila jógu, při které se vždycky maximálně uvolní a odreaguje. "Je to moje cesta, můj život. Myslím, že cvičit jógu asi nikdy nepřestanu," vysvětlila Ivana.

 

Ivana Jirešová s dcerou Sofií
S dcerou Sofií. (Foto: Korzo)

 

I svou dceru Sofii vede tímto směrem. Občas s ní chodí na jógu a zkouší bojová umění. Nebránila by jí prý ani v herectví. "Vždycky ji budu podporovat v tom, co ji bude bavit. Když to bude herectví, tak ať," dodala Jirešová.

 

Ivana ve Snídani s Novou:

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře