Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hvězda Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová magazínu doma.cz exkluzivně prozradila, jak prožívá máj - měsíc lásky.

Ivana Jirešová: První láska? Až ve třiadvaceti!

Ivana Jirešová
zdroj: Korzo Ivana Jirešová
aktualizováno 04.05.2011, 09:24 | 04.05.2011, 00:01 | doma.cz/em

Hvězda Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová magazínu doma.cz exkluzivně prozradila, jak prožívá máj - měsíc lásky.

"Samozřejmě dodržuji tradici s polibkem pod rozkvetlou třešní," řekla nám představitelka barmanky Lucky z Ordinace v růžové zahradě 2. "I letos jsem dostala pusu," dodala spokojeně. O tradici už vyprávěla i malé dceři Sofince.

 

"Mám ráda máj, zamilovaný čas. Je hezké, když si dvojice vyjde do přírody a políbí se pod rozkvetlou třešní. Já osobně jsem byla letos políbena pod rozkvetlou sakurou na naší zahrádce."

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nevěra! Štěpánek podvede Adamovskou!

Magda Mázlová má dceru Julii! Narodila se na 1. máje

Jan Šťastný je dědečkem! Má vnučku Leontýnku

 

Na dávné lásky vzpomíná Ivana samozřejmě nejen o Prvního máje, ale průběžně. "První láska je vážná věc. Mně se přihodila více než před deseti lety, až když mi bylo třiadvacet. Pak samozřejmě skončila, ale dlouho se mi ještě o ní dost intenzivně zdálo. Pak přišel takový nějaký fatální sen, po kterém to všechno ustalo. A od té doby jsem za první láskou zavřela dveře," vypráví Ivana Jirešová.

 

 

"Ale na tu druhou ještě někdy myslím," usmívá se. "Je pravda, že prožít ve třiadvaceti první lásku vypadá trochu zvláštně, jaksi pozdě. Ale předtím jsem byla v pubertě a na lásku musí člověk dozrát. V osmnácti jsem se teprve hledala a na lásku jsem zralá nebyla," přiznala "barmanka Lucie".

 

Donedávna jaro vlastně ani příliš ráda neměla, cítila se vždycky velice unavená. Na jaře měla nejméně sil. Byla herečka, vedla kočovný herecký život a přírodu tolik nevnímala. "Ale od té doby, co mám domeček a zahrádku, vnímám jaro mnohem lépe. Zasázela jsem si stromy, vidím, jak to všechno pučí, cítím z přírody velikou sílu," svěřila se Ivana Jirešová.

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 

Jaro upřímně vítá i kvůli změně v oblékání. "Mám ráda pohodlné bavlněné věci, které mohu s jarem konečně začít nosit," pochvaluje si herečka. "Začnu teď nosit šaty a boty na podpatku a budu se cítit příjemně a žensky."

 

"Ale zimu mám také ráda," dodala. "Učím Sofinku lyžovat, na horách je mi fajn."

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře