Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jan Šťastný, či spíše jeho postava Dalibora Frynty, má v Ordinaci problémy. Láska s Monikou Mandlovou zřejmě končí...

Jan Šťastný: Hrát milence, to mi vždycky šlo

Ordinace 195. díl - MUDr. Dalibor Frynta se sbližuje s MUDr. Monikou Mandlovou
Ordinace 195. díl - MUDr. Dalibor Frynta se sbližuje s MUDr. Monikou Mandlovou
aktualizováno 10.12.2010, 05:22 | 10.12.2010, 00:01 | Nova.cz / doma.cz/em

Jan Šťastný, či spíše jeho postava Dalibora Frynty, má v Ordinaci problémy. Láska s Monikou Mandlovou zřejmě končí...

Jak se hraje Janu Šťastnému zamilovaný doktor Frynta?  "Milence hraju dobře, protože jsem na to perfektně vybavený," pochvaluje si herec. "Ne, hrozně kecám," směje se. "Ač mi bude pětačtyřicet, pořád jsem trošku nesvůj. Ale naštěstí se s mou seriálovou partnerkou Terezkou Kostkovou známe, pamatuji ji ještě jako dítě. Sbalil jsem mladou, to je pro chlapa vždycky přijemné," říká herec.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pusťte si Dokonalý svět TEĎ HNED

Do Ordinace přichází nová lékařka, plánuje pomstu

 

Jak dopadne tato seriálová láska? "Vše nasvědčuje tomu, že právě kvůli Moničinu dítěti a bývalému manželovi to nemůže dobře dopadnout," myslí si Jan Šťastný. "A to je velká škoda, protože Monika je krásná a šarmantní žena a vynikající lékařka."

 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

 

 

V Ordinaci se Jan Šťastný se svým sokem, Moniččiným exmanželem (Martin Stránský), popral. Rve se kvůli ženám i ve skutečnosti? "Ve filmu nebo v televizi se o ženu biju rád, v životě jsem to ještě neabsolvoval," tvrdí Jan Šťastný. "Radši to všechno ukecám," dodává.

 

Ordinace v růžové zahradě 2
V Ordinaci se Martin Stránský popral, v civilu se údajně nepere.

 

Herec Martin Stránský (MUDr. Ota Kovář, bývalý manžel Moniky Mandlové), ke rvačce uvedl: "Honza ani já nemáme ve skutečnosti násilí rádi. V životě jsem se nepopral. Praštil jsem jen jednou, tekla krev, a od té doby jen ta představa, že někoho praštím pěstí do obličeje, je pro mě hrozná, dělá se mi z ní špatně. Žárlivý manžel se mi hraje blbě už proto, že v civilu příliš žárlivý nejsem, není to hlavní rys mé povahy," uzavírá Martin Stránský.

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gargamel 22:17 10.12.2010
Jan Šťastný je vynikající herec,jen ten seriál je slátanina,kterou zrežíroval ubožák.Je to slátanina kravin a co se týče sexu,tak tam šuká každý jako kámen cihlu.To máte co bábám ukazovat,brzo se to naučí i v praxi.Takže ráno přes držku,v poledne dořvat,no a večer jí dát zabrat,aby ji přešly ty vedlejší ůmysly.Parohy na hlavě nejsou zrovna lehounké!Brzy z nich bolí hlava.