Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jana Stryková hraje v Ordinaci koketní a energickou sestřičku Kateřinu Vránovou. Zajímá vás, s kým krásná herečka spí v posteli?

Jana Stryková: Nejsem tak koketní jako sestřička Kateřina

Nová sestra Kateřina Vránová
Nová sestra Kateřina Vránová
aktualizováno 06.04.2011, 00:16 | 06.04.2011, 00:01 | Snídaně s Novou / doma.cz/em

Jana Stryková hraje v Ordinaci koketní a energickou sestřičku Kateřinu Vránovou. Zajímá vás, s kým krásná herečka spí v posteli?

Jana na sebe prozradila, že postel s ní sdílí krátkosrstá kolie jménem Jonáš. Tento pes miluje spánek a ráno paničku kupodivu nebudí, naopak. "Je to intelektuální pes, ale někdy je ochoten jít se mnou třeba i do lesa," směje se herečka.

 

"Moje postava je sympatická a hodná," podotýká, "ale v Praze, kde pracovala jako sálová sestra, se zamilovala do ženatého primáře," popisuje Jana Stryková. "Musela tedy odejít a v kamenické nemocnici začíná znova. Začíná nový život."

 

Dalibor Frynta a nová sestřička Kateřina
Dalibor Frynta a nová sestřička Kateřina.

 

 Více na ordinaci v růžové zahradě

 

"Nechtěla bych něco takového prožívat a naštěstí v tomto směru nemohu čerpat ze svých zkušeností, ale mám kolem sebe známé, kteří něco takového prožili nebo prožívají," říká. "Kateřina není moje kopie, ale máme spoustu společných vlastností. Ale já nejsem tak koketní!" zdůraznila se smíchem herečka.

 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

 

 

"Vztah se ženatým primářem už skončil, ale snad mohu prozradit, že v dalších dílech mě primář navštíví a způsobí mi nejeden problém," vypráví sympatická herečka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je to tady! Nové díly COMEBACKU už od středy!

Kdo z Ordinace je nejvíce SEXY? Hlasujte!

 

"Jsem v kamenické nemocnici spokojená," líčí Jana Stryková neboli sestřička Kateřina. "Všechno zlé je k něčemu dobré, a diváci si nemohli nevšimnout, že to mezi mnou a Honzou Šťastným jiskří. Tereza Kostková hodně žárlí a mrzí ji to."

 

Půvabnou herečku nemusíte sledovat jen v Ordinaci, hraje v několika pražských divadlech. V Divadle na Vinohradech má stálé angažmá, ale hraje i v Divadle Palace, ve Švandově divadle, ve Viole a v A studiu Rubín.

 

41 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře