Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V Ordinaci vítáme novou postavu: herce Martina Stránského alias doktora Kováře. Přichází z vězení.

Manžel udělá doktorce Mandlové ze života peklo

Vložit video na:

aktualizováno 30.06.2010, 09:47 | 30.06.2010, 00:01 | doma.cz/em

V Ordinaci vítáme novou postavu: herce Martina Stránského alias doktora Kováře. Přichází z vězení.

O této postavě se dosud jenom hovořilo, ale divák ji nikdy nespatřil. Objevila se až v posledním předprázdninovém díle a po prázdninách si ji užijeme dosytosti. Je to lékař a zároveň manžel doktorky Moniky Mandlové (Terezy Kostkové). Doktor Ota Kovář přichází z vězení, protože fyzicky napadl manželčina milence, kterého nalezl v její posteli, a způsobil mu úraz s trvalými následky.

 

ČTĚTE TAKÉ:
 

Jan Čenský: Maminka má radost, že budu primářem
Martin Písařík: Z Ordinace ve zlém neodcházím

 

Hned první natáčecí den herec Martin Stránský prozradil, že se nového začátku přece jen trošku bál: "To víte, že jsem se trošku bál, ale od toho jsou překážky, aby se překonávaly," řekl Martin Stránský. "Ale jinak je tu pohoda a líbí se mi tady," pochvaloval si atmosféru na place.

 

V čem jsou si s postavou doktora Kováře podobní? "Musíme si být v něčem podobní, když už ničím, tak fyzicky," žertoval herec během svého prvního seriálového natáčení. "Určitě máme společné to rejpání, já taky rád rejpu, rád si lidi dobírám," žaloval na sebe Martin Stráský.

 

Postava, kterou hraje, nepůsobí dvakrát sympaticky. Doktor Ota Kovář se vrátil z kriminálu, což není právě důvěryhodné, chová se arogantně a manželce vyhrožuje, že jí připraví peklo na zemi, když nebude moci vídat malou dcerku. Právě kvůli dceři hodlá do Kamenice přesídlit natrvalo. Doktorku Moniku Mandlovou čekají těžké chvíle.

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kurvička domácí 10:42 30.06.2010
Ježíšipičokrystečůrákáu, to zas bude sra.čka, tahle postava. To snad bude ještě větší kur.va a svi.ně nežli byl ten krásnej doktor Šambera. Tenhle je navíc hnusnej a podle toho, co dosud předvedl bude hrát jako ponocnej.....Takže, až tam vrátějí Šamberu, tak už dam budou 2 obrkurvy a obrsvině. A co nějaký párování? S kým se tenhle zm.rd spáruje? Se Zdenou Tichou? Nebo s jak to vlastně bude dál???