Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V seriálu Markéta Plánková coby Magda Mázlová už porodila (navíc v polích za městem!), v civilu miminko teprve čeká.

Markéta Plánková: Můj porod byl až příliš netradiční

Ordinace v růžové zahradě 2
Ordinace v růžové zahradě 2
aktualizováno 21.12.2010, 00:36 | 21.12.2010, 00:01 | Nova.cz / doma.cz/em

V seriálu Markéta Plánková coby Magda Mázlová už porodila (navíc v polích za městem!), v civilu miminko teprve čeká.

V posledním předvánočním díle Ordinace v růžové zahradě porodila doktorka Magda Mázlová (herečka Markéta Častvaj Plánková) syna Mikuláše. Porod se odehrával v autě kdesi v polích za městem, asistovali u něho pouze dva puberťáci, synové Magdina manžela (Petr Rychlý).

 

PODÍVEJTE SE NA ViDEO NAZVANÉ POROD NA SILNICI:

 

 

 

Primář Čestmír Mázl oba pubescenty instruoval po telefonu, co mají dělat do doby, než přijede záchranka. Celá scénka byla velmi vtipná a skončila narozením chlapečka Mikuláše. "Byla jsem připravená, že porod bude netradiční, upozornila mě na to sama producentka Lenka Hornová," vypráví herečka Markéta Častvaj Plánková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MARTIN DEJDAR zpět v Ulici

Zora Kepková ze Snídaně: Vstávám ve tři hodiny ráno!

 

"Nevěděla jsem ale, že bude až takhle netradiční," líčí herečka. "Natáčení bylo pravda velmi zajímavé, ale byla veliká zima. Zejména když mě pak svlíkli a vyzuli mě z bot. Všichni, kdo jsme se natáčení zúčastnili, jsme si to trošičku odstonali, ale byla to veliká legrace."

 

"Magda je docela klidná matka," soudí o své postavě Markéta Plánková. "Daleko víc šílí její manžel Čestmír, byť má už tři děti, Mikulášek je jeho čtvrté dítě. A tak se ve scénáři nabízí spousta vtipných situací, dobře se to hraje," pochvaluje si herečka.

 

Magda Mázlová
Herečka Markéta Plánková je těhotná i v civilním životě. (Foto: TV Nova)

 

"Mikuláška hraje Šimon, což je úžasné miminko a je z dvojčat, má ještě brášku," prozrazuje další zajímavost z natáčení Markéta Plánková. Sama herečka má v civilu dceru Agátu, kterou porodila herci a režisérovi Romanu Štolpovi.

 

PSALI JSME:

 

Markéta Plánková z Ordinace se tajně vdala

 

Nedávno se provdala za Daniela Častvaje a, jak se ukázalo, čeká své druhé dítě. "Zatím je ještě brzo, nevíme, zda to bude chlapeček, nebo holčička," říká. "Agátka o miminku samozřejmě ví, velice se na něj celá rodina samozřejmě těšíme."

 

Postava Magdy Mázlové v podání oblíbené herečky Markéty Plánkové rozhodně v Ordinaci nekončí. Scenáristé s producentkou seriálu na její lince pracují a této krásné a radostné situaci jí přizpůsobí.

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

Luděk Sobota s Adrienou Sobotovou

Okresní přebor: Vánoce předsedy Vorla »

Jak tráví Vánoce herec Luděk Sobota aneb seriálový kapitán Václav Vorel? "Já peču a Luděk mi do toho kecá," líčí Adriena Sobotová. ... více»

Vilma Nyklová uděluje certifikát

ULICE: Vilma Nyklová udělila druhý certifikát »

Herečka Jaroslava Obermaierová v poslední době objíždí vybraná pekařství, ochutnává tu dobroty a zanechává certifikáty. ... více»

Simona z Ulice zhubla o devět kilogramů! »

Kadeřnice Simona ze seriálu Ulice (Pavla Tomicová) se rozhodla před čtyřmi měsíci hubnout. Nyní je o devět kilogramů lehčí! ... více»

14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eliska 19:58 13.06.2016
Je to pekny chlapecek