Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Seriál o fotbale nadchl dokonce i ženy. Což potvrzuje také manželka jednoho z hlavních hrdinů, Adriena Sobotová.

Okresní přebor: seriál pro muže zaujal i známé ženy!

Luděk Sobota s Adrienou Sobotovou
zdroj: Oficiální zdroj Luděk Sobota s Adrienou Sobotovou
aktualizováno 21.03.2011, 13:33 | 21.03.2011, 09:53 | doma.cz/em

Seriál o fotbale nadchl dokonce i ženy. Což potvrzuje také manželka jednoho z hlavních hrdinů, Adriena Sobotová.

Adriena Sobotová: Ženy byly nedůvěřivé, teď jsou nadšené

 

Herec Luděk Sobota se v seriálu Okresní přebor představil jako nenapodobitelný předseda Václav Orel. Seriál o fotbale původně určený mužům s nadšením sledovaly i ženy, i když zpočátku byly možná trochu rozpačité a domnívaly se, že je seriál z vysloveně mužského prostředí nezaujme. Potvrzuje to i manželka "kapitána Orla" - Adriena Sobotová.

 

"Říkala jsem si, že spousta žen možná bude k seriálu trochu nedůvěřivá. Už ten název: Okresní přebor - řeknou si, že je to o nějakým fotbale," uvažuje Adriena Sobotová. "Ale pak za mnou chodily kamarádky a tvrdily mi, že je to skvělý seriál s velkým množstvím komických situací. Hrála tam třeba i Tatiana Vilhelmová, která pak přišla do jiného stavu s klubovým veterinářem," vzpomíná Adriena Sobotová.

 

"Kdo to zmeškal, pouští si to teď přes internet," říká Adriena. "Známý ze Slovenska neviděl ani jeden díl, a pak si během dvou dnů pustil všech šestnáct, a jeho žena se dívala s ním. Říkal, že si je pustí dokonce ještě jednou," směje se Adriena Sobotová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Adriena Sobotová: Luďkovy neurózy a deprese jsou pryč!

Luděk Sobota si už dávno nechal vytisknout parte

 

A jak to vypadá s přípravami stejnojmenného filmu? "V létě by se mělo točit," ubezpečuje manželka Luďka Soboty. "Režisér Honza Prušinovský už pracuje na scénáři, zatím nevíme nic konkrétního, máme se prý nechat překvapit. Jinak Honza Prušinovský teď zkouší s Luďkem v kladenském divadle Zdravého nemocného, pro Luďka je to tak trochu premiéra, není zvyklý na kamenná divadla, hrál vždycky v divadlech malých forem," dodává Adriena.

 

Renata Langmannová
Miss Renata Langmannová. (Foto: Korzo)

 

Miss Renata Langmannová: Můj přítel hrál okresní přebor

 

"Byla to legrace, ten seriál. Jsem z malého města, z Ivanovic na Hané, a ve vedlejších vesnicích se tohle opravdu dělo, je to realita. Okresní přebor byl reálný a vtipný seriál, navíc mám hrozně ráda Ondřeje Vetchého, ten tam byl výborný! Ve vsích kolem Ivanovic všichni opravdu celý týden čekají na nedělní zápas, a pak se to celý týden rozebírá. Měla jsem dlouhé roky přítele, a ten hrál něco jako okresní přebor. Chodila jsem na fotbal právě kvůli němu, jinak že by mě fotbal extrémně bavil, to ne."

 

HLASUJTE V TÝTÝ PRO SERIÁL OKRESNÍ PŘEBOR:

Zrcadlo TýTý je stále ve hře, podpořte tváře Novy

 

Představitelka sestry Elišky Slavíkové - herečka Miluše Bittnerová
Herečka Miluše Bittnerová.

 

Herečka Miluše Bittnerová: Hrál tam můj kolega Jarmil

 

"Strašně se mi to líbilo, myslím, že to bylo skvěle napsané. Výborní herci, a bylo na nich vidět, že hrají s velkou radostí. Navíc tam hrál kolega Jarmil Škvrna, s kterým léta hraji v divadle GONG. Už několik let mu říkáme, že je podobný Řepkovi, a jsem ráda, že to teď zjistil i celý národ. Osobně nejsem velký fotbalový fanoušek, mám raději hokej. Naposledy jsem byla na fotbalovém utkání, když hrála Ordinace s Ulicí právě proti hercům z Okresního přeboru, málem jsem si vyřvala hlasivky."

 

 

Kateřina Kristelová
Moderátorka Kateřina Kristelová. (Foto: Korzo)

 

Moderátorka Kateřina Kristelová: Šla bych i na film

 

"Okresní přebor jsem sledovala se svým manželem a nenechali jsme si ujít žádný díl. Skvěle jsme se bavili, především výkonem Ondřeje Vetchého a Ivana Trojana. Navíc pocházím z vesnice Radenín u Tábora, kde se fotbal na podobné úrovni taky hraje, a přijde mi, že místní tým snad musel být předlohou pro hrdiny seriálu. Každopádně kdyby se z těch nejlepších dílů sestříhal film, určitě bych si na něj zašla."

 

Okresní přebor

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře