Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Půvabnou Patricii dobře znáte z Ulice, hraje v ní od samého začátku. Za ta léta vystřídala celou řadu účesů. A barvitě nám to popsala.

Patricie Solaříková: Podívejte, jak kouzlí s vlasy

aktualizováno 13.10.2012, 00:00 | 13.10.2012, 00:00 | doma.cz/em

Půvabnou Patricii dobře znáte z Ulice, hraje v ní od samého začátku. Za ta léta vystřídala celou řadu účesů. A barvitě nám to popsala.

Půvabné Patricii Solaříkové je pouhých dvacet čtyři let, ale v Ulici hraje od začátku, od svých patnácti let. Začínala tu jako téměř dítě, ale během roků dospěla v krásnou mladou ženu.

 

Seriál Ulice: Patricie Solaříková si zkouší malé večerní bez ramínek v salonu Hany Stocklassové
(Foto: TV Nova)

 

Stala se z ní sexy kočka - a ani to vlastně nijak nepřehání s kosmetikou. Patricie rozhodně nepůsobí jako fiflena, spíše se jedná o sportovní typ mladé ženy, která sází na přirozenou krásu - a dobře dělá.

 

Proměny Patricie Solaříkové:

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii

 

"Jsem nenáročný člověk, v Ulici nosím nejčastěji rozpuštěné vlasy nebo naopak culík. Vitážisté to neřeší a žádné veleúčesy mi nedělají," řekla magazínu doma.cz Patricie Solaříková. "Snad jen na maturitní ples v Ulici jsem měla slavnostnější účes, a pak ještě při několika dalších lehce slavnostních příležitostech," dodala sympatická herečka.

 

Podívejte, jak snídala s Novou:

 

 

Došlo u ní během dlouhých let, co natáčí Ulici, k nějaké zásadní změně, co se barvy vlasů či tvaru účesu týká? "Loni v prosinci jsem přešla ze světlé na hnědou barvu," říká Patricie. "Jsem konzervativní, co se týče střihu, ale prostě jsem chtěla velkou výraznou změnu. Musela jsem se samozřejmě radit se scenáristy Ulice a s producenty. Odsouhlasili mi to - a jsem se změnou spokojená."

 

 ČTĚTE TAKÉ:

 

Kdo je nejvíce sexy z Ordinace? To je přece jasné!

Filip Tomsa z Ordinace je tátou! Má holčičku Rozárku

Ordinace: Proměny účesů Markéty Plánkové

 

Seriál Ulice: v roli modelky se představí také Patricie Solaříková
(Foto: TV Nova)

 

"V civilu se češu podobně," vylíčila Patricie. "Nechávám si buď rozpuštěné vlasy, nebo culíky či copánky - to když nemám umytou hlavu," uzavírá se smíchem představitelka Terezy Jordánové z Ulice.

 

Pravda, před časem se z ní stala tak trochu boubelka, a tak držela dietu a cvičila. Výsledek se brzy dostavil. Patricie pravidelně posilovala ve fitness centru a také stravu přizpůsobila snaze zhubnout několik kilogramů. Bylo to těžké, protože herečka miluje sladké a velmi ráda peče.

 

 

 SLEDUJTE OBLÍBENÉ SERIÁLY NA VOYO:CZ

 

Více na ulici

 
28 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kkkkk 10:48 14.10.2012
chcete si přivydělat peníze? jednoduše se ZUMAILEM!
nebude vás to stát čas ani peníze!
zkuste zumail!!!! stačí kliknout na tento odkaz, zaregistrovat se, a pak už jen rozklikáváte emaily a peníze naskakují sami!!!

www.zumail.cz/jsemzuu/e168cfb603f59ae2
... nejsou to žádné velké obnosy peněz, ale každá koruna dobrá...a hlavně: OPRAVDU TO FUNGUJE!!!

zkuste ještě http://www.penizezaemail.cz/?ref=34776
je to v podstatě to samé, jen jiná firma...
já mám obojí a vydělávám tím víc peněz!!!!!!!!!!!!!


LAPTEW 16:57 13.10.2012
moc hezká!konečně už snad vypadne z ulice ten vojta!hrozná toť tlama(vojta)!!!!