Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Lenka Vlasáková z Ulice má dnes velký den. Slaví krásné životní jubileum. My vám proto přinášíme reportáž ze zákulisí Ulice.

Podívejte, jak Lenka Vlasáková slavila narozeniny

Vložit video na:

aktualizováno 29.04.2012, 00:00 | 29.04.2012, 00:00 | Nova.cz / doma.cz

Lenka Vlasáková z Ulice má dnes velký den. Slaví krásné životní jubileum. My vám proto přinášíme reportáž ze zákulisí Ulice.

Herečka Lenka Vlasáková právě slaví 40. narozeniny. K životnímu jubileu jí přímo na place popřáli herečtí kolegové, představitelé rodiny Nekonečných, Andrej Hryc, Kristýna Podzimková, Štěpán Benoni a Vladislav Rousek.

 

Lenka Vlasáková oslavila narozeniny - 2

 

Lenka byla mile překvapená, protože to nečekala. Dostala krásnou květinu a ovocný dort, o který se hned podělila s kolegy ze štábu. "S prozrazením věku nemám problém a klidně řeknu, že je mi čtyřicet. Nevím, jestli jsem moudřejší, než ve dvaceti, asi ano, určitě jsem ale klidnější," směje se Lenka.

 

Lenka Vlasáková
(Foto: Korzo)

 

"Slavit budu s přáteli, na setkání s nimi se už teď těším, to je pro mě ten největší dárek. A pak se těším na květiny, ty mi vždycky udělají radost, teď na jaře především narcisy, ty miluju," popsala svá narozeninová přání herečka, představitelka Kateřiny Nekonečné. Podívejte se s námi, jak herečtí kolegové Lence popřáli.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Jedna kočka za druhou. Další kráska v Ulici!

Slavné maminky. Ale jak to všechno zvládnou?

Nevěra! Agáta Hanychová ruší svatbu!

 

Lenka je pohodová a příjemná žena. Na rozdíl od jiných žen totiž nemá problém o svém věku mluvit. Ale dost už bylo řečí, podívejte se na reportáž a staňte se součástí zákulisí Ulice.

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

 
5 hlasů
Vaše hodnocení