Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Libuška a Libor ze seriálu Ulice se rozhodují, že budou bydlet spolu. Co když to ale rozbije jejich vztah? Jak to vidíte vy?

ULICE: Prospívá společné bydlení lásce? HLASUJTE!

Seriál Ulice: Libora a Libušku si láska přeci jen našla
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Libora a Libušku si láska přeci jen našla
aktualizováno 01.10.2013, 00:00 | 01.10.2013, 00:00 | doma.cz/em

Libuška a Libor ze seriálu Ulice se rozhodují, že budou bydlet spolu. Co když to ale rozbije jejich vztah? Jak to vidíte vy?

Libuška a Libor by si už zasloužili trochu toho štěstí, obyčejný rodinný život, klid. Libuška má za sebou peklo domácího násilí a protialkoholní léčby, Libor se stále vzpamatovává z rozvodu. Oba už nevěřili, že budou někdy zase šťastni, našli však jeden druhého a konečně se cítí dobře. Což však neznamená, že nedělají chyby. Společné bydlení jim může uškodit.

 

Anketa
Prospěje Libušce a Liborovi společné bydlení?
245 hlasů
Ano.
46 hlasů
Ne.
Hlasovalo 291 lidí
 

 

PSALI JSME:
TEST: Máte sklon k nevěře? Seriál ULICE a váš vztah k němu to prozradí!

ULICE: Jardova tchyně zase řádí! Poraďte Hejlovým, jak se nezbláznit!

Bebarová z ULICE: Podle mě se Světlana do vztahu s Lumírem nepohrne

 

 

Avšak Libor uvažuje prakticky: společné bydlení je i finančně výhodnější, protože tak budou platit namísto dvou nájmů jen jeden -  a to už je velký rozdíl. Kromě tohoto střízlivého pohledu na věc je do Libušky na svůj věk až bláznivě zamilovaný a přirozeně se těší na báječné společné dny - a noci. Ale budou skutečně tak skvělé, jak se možná trošku naivní Libor domnívá? To je otázka!

 

Anketa
A obecně vzato: Myslíte, že společné bydlení prospívá lásce, nebo ji naopak dusí?
 

 

PSALI JSME:
TEST: Komu z ULICE se chcete podobat a co to o vás vypovídá...

Udělejte si test: Jak dobře znáte seriál Ordinace?

 

Seriál Ulice: Libor navrhne Libušce společné bydlení
(Foto: TV Nova)

 

Libuška a Libor budou muset syny Borise a Mikiho sestěhovat do jednoho pokoje. To nemusí, a pravděpodobně ani nebude, dělat dobrotu. Miki je zvyklý mít svůj vlastní pokoj, sdílet místnost s pubertálním Borisem ho asi bude rozčilovat. Rád by se odstěhoval - ale to mu vzhledem k věku jeho biologická matka Marta nedovolila. V Mikim roste vztek. Soužití Libuščina a Liborova syna asi nebude právě idylické. To může vrhnout na lásku našeho páru hrozivý stín.

 

Sledujte seriály TV Nova na VOYO

 

Seriál Ulice: Libor s Libuškou si jsou navzájem oporou
(Foto: TV Nova)

 

Možná by bylo nejlepší, kdyby Libor tolik - jak se říká - netlačil na pilu, a naopak zvolnil. Libuška je ta, kdo už váhá, kdo myslí na to, že společné bydlení možná nebude tím pravým ořechovým. Vnitřním zrakem už vidí, jaké nesváry sestěhování pravděpodobně přinese. Finanční stránka je důležitá, ale nelze ji nadřazovat nade vše. Přijdou hádky a pravděpodobně i rvačky Boriska a Mikiho. Přijdou jejich "tahanice" o jídlo v ledničce, o koupelnu, o oblíbený program v televizi. Pak oba začnou Libušce a Liborovi vyčítat, že k sestěhování vůbec došlo.

 

Seriál Ulice: Libor se probudí do slastného rána s Libuškou
(Foto: TV Nova)

 

A jak zareagují naši zamilovaní? Krvelačná atmosféra, kterou pravděpodobně nastolí jejich synové, bude dosud láskyplný vztah leptat jako žíravina. Nehledě na to, že sem tam může zavítat na návštěvu Marta a zahrnout všechny svými štiplavými poznámkami. Co když Libor zase upadne do smutku? Co když si Libuška vzpomene na staré časy, kdy problémy řešila vyprázdněním lahve, potažmo lahví?

 

Více na ulici

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře