Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Podle seriálu Okresní přebor se natáčí film. Byli jsme u toho, když natáčení začalo! Máme rozhovory s herci!

VIDEO: Áda vás zdraví z natáčení filmu Okjesní pjeboj!

aktualizováno 22.08.2011, 01:05 | 22.08.2011, 00:01 | doma.cz/em

Podle seriálu Okresní přebor se natáčí film. Byli jsme u toho, když natáčení začalo! Máme rozhovory s herci!

Na hřišti v Lochovicích u Berouna se točí film podle nezapomenutelného seriálu Okresní přebor. Poprosili jsme o rozhovor samozřejmě v neposlední řadě také Leoše Nohu, který v Okresním přeboru ztvárnil ženami tak oblíbeného veterináře s menší - či spíše větší - vadou řeči.

 

Okresní přebor - Áda Větvička
(Foto: TV Nova)

 

Na otázku, zda má rád svoji postavu (mysleli jsme samozřejmě postavu Ády Větvičky, kterou hraje v seriálu) nám pan Noha odvětil: "Ano, když se svléknu do naha, mám rád svoji postavu. Tato postava je krásná, nebo spíš kjásná."

 

 

Je Leoš sportovní typ, anebo se sportovním aktivitám spíše vyhýbá? "Já jsem sportovní typ," hrdě nám pověděl seriálový veterinář. "Jsem jedním z nejlepších fotbalistů této fotbalové sešlosti, ale málokdo to o mně ví."

 

PODÍVEJTE SE, CO NÁM ŘEKL JAKUB KOHÁK:

 

 

Kromě Leoše Nohy jsme oslovili rovněž neodolatelného Jakuba Koháka, který hraje brankáře, a kromě toho, že se věnuje herectví, také režíruje. Režíroval i dva díly seriálu Okresní přebor, k čemuž podotkl: "V nich jsem měl jako herec paradoxně největší prostor, protože jsem si ho sám dal. Vytvořil jsem v těchto dvou dílech skoro hlavní postavu. Podle mě jsou to nejlepší díly z celého seriálu."

 

ČTĚTE TAKÉ:

Luděk Sobota: Jsem hypochondr a režisér to poznal!

HVĚZDY V LÉTĚ: Luděk Sobota točí Okresní přebor

Adriena Sobotová: Luďkovy neurózy a deprese jsou pryč!

 

Také se nám svěřil, že seriálu prorokoval velkou budoucnost, a tak ho následné natáčení celovečerního filmu nepřekvapilo. A dodal: "Už když se začal natáčet seriál, říkal jsem, že určitě budeme hrát i v nároďáku, což se blíží. Trošku se bojím, že je i porazíme!"

 

Co říkají seriálu jeho blízcí? "Jsme intelektuální rodina, oni se na to nedívají," odpověděl Jakub Kohák. "Ale kamarádi byli se seriálem spokojení."

 

 
15 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře