Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Slavný krasavci dovádí se svými dětmi na pláži, v moři nebo na ledě. Kdo je nejvíc sexy: Brad Pitt, Tom Druide, Matt McConaughey, nebo další?

Nejvíc sexy tatínci Hollywoodu se svými dětmi!

aktualizováno 23.11.2011, 11:43 | 23.11.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Slavný krasavci dovádí se svými dětmi na pláži, v moři nebo na ledě. Kdo je nejvíc sexy: Brad Pitt, Tom Druide, Matt McConaughey, nebo další?

Sexy tatínci Hollywoodu se svých dětí nemohou nabažit. Opálení svalovci jinak než je znáte, dovádějí se svými malými dětmi kde se dá.

 

Mattew McConaughey

 

 

Mattew nejraději tráví čas se svou rodinou, Chlapečka Levi bere rád na pláž i pánské výlety, zatímco malá holčička Vida raději zůstává stále ještě v náručí maminky Camily Alves.

 


Tom Cruise

 

 

Bývalý lamač srdcí Tom Druide, který vystřídal několik hollywoodských krásek (včetně Penelope Cruz, Nicole Kidman) nakonec zakotvil a přece jen se usadil. Štěstí mu přinesla mladá herečka Katie Holmes, s níž vychovávají jejich dceru Suri. Ta se většinou nerada fotí, ale bruslení na ledě s tatínkem ji natolik zaujalo, že zapomněla na přítomné objektivy.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Sexy číšníci! Nechte se obsloužit se vším všudy!

Který James Bond vám přijde nejvíc sexy?

Sexy ragbisté: drsní chlapi s dokonalými těly


Hugh Jackman

 

 

Sympatický Australan hraje tvrďáky, ale je považován za „nejmilejšího muže Hollywoodu“, ale má na svém kontě i nej sexy muž planety (dle časopisu People). Se svojí manželkou adoptovali dvě roztomilé děti, které se svého tatínka neustále drží – obzvlášť ve vlnách na plážích v Saint Tropez.

 


Mario Lopez

 

 

Také si říkáte, kdo je tenhle sexy tatínek, co si vyšel zaběhat nahoře bez? Osmatřicetiletý americký herec se také konečně dočkal prvního potomka. Maličká dcera Gia se zatím jen ukrývá v kočárku, ale pokud je zdědila temperament a krásu po svém otci jistě ji čeká také hvězdná kariéra.

 

 

Orlando Bloom

 

 

Takto vypadá zaměstnaný tatínek v rušných ulicích New Yorku. Malý Flynn Bloom se má, jednou ho nosí na bříšku slavný herec, jindy neméně slavná maminka, kterou není nikdo jiný než topmodelky Miranda Kerr.

 

Brad Pitt

 

 

Brad vždy toužil po velké rodině a krom toho, že Angelina je smyslná krasavice, má stejně jako Brad lásky na rozdávání. V tuto chvíli začíná být těžké je všechny spočítat. Tři adoptované děti a tři vlastní. Nejvíce se Brad ve vlnách vyblbne s nejstarším synem Madoxem.

 

David Beckham

 

 

David se příkladně stará o své syny Brooklyna, Romea a Cruze, se kterými hraje samozřejmě fotbal a chodí jako každý správný tatínek na jejich zápasy, ale jeho pozornosti neujde ani nejmladší dcera Harper, kterou Viktorii přivedla na svět koncem tohoto léta.

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Regena 23:00 23.11.2011
Oprava: DRUIDE
Regena 22:58 23.11.2011
Tom DRIUDE???? :-O
Pavla 20:29 23.11.2011
Jo tak to jsou těla
přivýdělek 07:40 23.11.2011
Přivýdělek z domu přes internet (při studiu, mateřské či zaměstnání). Volná pracovní doba. Zaškolení zajištěno. www.pracedomu.net