Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chtěli byste také shodit nějaké to kilo dolu? Zkuste to jako slavné krásky z Hollywoodu! Jaké jsou nejoblíbenější diety a detoxy hollywoodských celebrit?

5 nejžhavějších dietních plánů hollywoodských celebrit

Celebrity
zdroj: Getty Images Celebrity
aktualizováno 01.04.2015, 00:57 | 01.04.2015, 00:56 | doma.cz/ina

Chtěli byste také shodit nějaké to kilo dolu? Zkuste to jako slavné krásky z Hollywoodu! Jaké jsou nejoblíbenější diety a detoxy hollywoodských celebrit?

Na každého při hubnutí platí něco jiného, někomu vyhovují syrové saláty a fresh džusy, jiný hubne pomocí pravidelných malých a nízkokalorických porcí. Ve všech dietách je však zapovězen cukr (a to i v nápojích!), alkohol a cigarety. Naopak nižší energetický příjem vyžaduje kvalitní odpočinek a minimálně osm hodin spánku denně! A jaké jsou tedy nejoblíbenější diety štíhlých krásek?

Pětifaktorová dieta


Tato dieta se odrazila na slavných postavách Hollywoodu, a to do slova. Veleúspěšná kombinace pěti faktorů pomohla k figuře nejen Jessice Simpson, ale i herečce Evě Mendes, zpěvačce Alicii Keys či rapperovi Kaneymu Westovi, kteří na pětifaktorovou dietu nedají dopustit. Pravidla, ze kterých se zásady této diety skládají, znějí – pět jídel denně, pět základních složek potraviny v každém jídle, pět týdnů vydržet a dvacet pět minut denně cvičit.

 

Jennifer Aniston
(Foto: Getty Images)

 

Zeleninové a ovocné šťávyDetox pomocí zeleninových a ovocných fresh džusů je velmi oblíbenou a rychlou metodou jak shodit pár kilo a pročistit organismus. Nicole Richie, Rooney Mara, nebo třeba Gwen Stefani si ho pravidelně dopřávají alespoň jednou za půl roku. Kalorický příjem se sníží na 1200 kcal denně. Za den byste tedy měli vypít šest různých fresh šťáv, které si připravíte doma. Dopoledne se pijí především ovocné koktejly, odpoledne zeleninové šťávy. Hvězdy tuto dietu drží až šest dní, kdy příjem dalších potravin sníží na minimum.

 

Gwen Stefani - 2
(Foto: isifa.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

9 tajemství vašich hubených kamarádek!
Lehká dieta ze zdravých příloh: Nejrychlejší hubnutí do plavek!
Nejhorší svačiny, po kterých se tloustne


Plážová dieta


Neurčuje striktně, co jíst musíte, ale vylučuje tolik každodenních potravin, které bývají často příčinou kil navíc, že zkrátka při dodržování pravidel zhubnout musíte. Zakázané jsou hlavně jednoduché sacharidy. Ovoce, brambory, bílá rýže, chleba, bílé pečivo a těstoviny z bílé mouky se nesmí jíst minimálně po dobu dvou týdnů. Zato by se váš jídelníček měl hemžit čerstvou i dušenou zeleninou, rostlinnými i živočišnými proteiny a celozrnnými přílohami.

Zónová dieta

Největší fanynkou této diety je kráska ze seriálu Přátelé, Jennifer Aniston. Jí se tři větších porce a dvě svačiny denně a každé jídlo je vyvážené podle doktora Barryho Searse, který je i autorem diety. Každý den byste měli sníst 40 % sacharidů, 30 % bílkovin a 30 % tuků. Převládat by měli rostlinné zdroje nad těmi živočišnými, kterými se často máme tendenci přejídat.


ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Nejlepší hubnoucí tipy: Kila půjdou dolů (skoro) sama
Nejnebezpečnější diety: pozor na ně!
Hollywood blázní: Hubne díky hormonůmFresh dieta

Dieta složená pouze z čerstvých potravin je další z variant rychlého detoxu. Jí se jen čerstvé potraviny, nijak nezpracované, které byly upravované maximálně od 40° C. Takže v jídelníčku převládají především saláty, zeleninové šťávy, oříšky, semínka, různé kukuřičné placky apod. Sladké a alkohol, či cigarety jsou samozřejmě zapovězeny.
 

6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře