Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Začněte už dnes a v pondělí se probudíte lehčí a o dvě kila. Jak na to?

6 nových způsobů, jak shodit 2 kila za víkend

Dívka, jídlo
zdroj: Thinkstockphotos Dívka, jídlo
aktualizováno 04.03.2017, 00:30 | 04.03.2017, 00:30 | doma.cz/ina

Začněte už dnes a v pondělí se probudíte lehčí a o dvě kila. Jak na to?

Řiďte se mottem když se chce, všechno jde! Ale pozor nečeká vás ani hladovka ani posilovna! Stačí zapracovat na nenápadných detailech, které ovšem dělají velké rozdíly, a to i na váze.


Vypijte 3x litr

Ráno začněte s teplým zeleným čajem, který vám nastartuje metabolismus, během dopoledne ho vypijte klidně litr. Odpoledne vás osvěžující voda s citrónovou šťávou, té si odměřte také minimálně litr.


ČTĚTE TAKÉ:

Citrusová dieta: Chutná a funguje během několika dní!

Věčně nafouklé břicho a oteklé kotníky?

Postavička hamham díky 8 nejlepším cvikům

 

V podvečer zkuste místo svačiny něco hustšího – čerstvá zeleninová šťáva, nebo jogurtový nápoj skvěle zafunguje i místo jídla. Stačí i tři deci a bude se cítit sytá. Večer pijte už jen obyčejnou vodu, která váš metabolismus krásně pročistí.

 

K obědu luštěniny

 

Na sváteční omáčky, knedlíky, nebo kachnu zapomeňte. Místo těstovin a brambor zkuste něco zdravějšího –luštěniny. Bílé fazolky s vajíčkem a špenátem, čočku s cibulkou, červené fazolky s kysaným zelím, nebo na kari… Vítečný je i čočkový salát, nebo karbanátky z hrachu a krup.

 

Crudités
(Foto: oficiální zdroj)

 

Odlehčete večeře

 

K večeři nic nevařte, obložený talíř ve stylu crudité je ideální. Zeleninový salát na všechny způsoby, ale bez drezínku. Vystačit byste si měli jen se solí, olivovým olejem, balzamikem, pepřem a citrónovou šťávou. Čerstvé bylinky jako rozmarýn, či bazalka vám ochutí váš salát ve vteřině.

 

Nezapínejte televizi

 

Na televizním ovladači rychle zmáčkněte OFF. Je dokázáno, že čím méně přes den sledujete televizi, tím více kalorií spálíte.

 

Prospěte se

 

Spánek v dobře zatemněné místnosti vás může udělat štíhlejší. Kdo to tvrdí? Vědci. Dělali další výzkumy. Vadí prý i svit monitoru. I když jejich závěr zní sebepodivněji, možná na tom něco bude. Vždyť všichni dobře víme, že kdo málo spí, víc toho sní. A že nejlépe se spí ve tmě.


Pijte červené

 

Sklenka červeného jednou denně dělá zázraky, notují si kardiochirurgové i dietologové. Zatím pro to není přesné vysvětlení, ale zjistilo se, že ženy, které si denně dají jednu až dvě sklenky červeného, přibírají méně.

 

Když přidáte ještě navíc nějakou tu sportovní aktivitu, vězte, že v pondělí vás váha příjemně překvapí.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Daniel 10:28 09.05.2017
Já jsem mívala problém s hladinou glukózy v krvi. V lékárně mi poradili Gurmar DiaMizin – po několikaměsíčním užívání můžu říct, že si tabulku čokolády mohu dát bez výčitků svědomí.
hani 20:26 11.10.2012
jestly a jsi drží váhu no to je fór, máš místo mozku z piva kostku
:::::: 23:01 30.06.2012
podle me se nejvic hubne kdyz clovek ma pohyb,staci prochazka..a nepřežírat se..a hned se clovek cejti lépe..
plyšák 22:43 22.06.2012
Brouk pytlík jenom kecá.Je to honimír a jeho stará mu zrovna ted' zahejbá a on si tady léčí svůj obr mindráček.Jinak jseš samozřejmě jen malej usmrkanec a nikdo tě tady nebere vážně.Tak sem příště na podobnou diskuzi nelez,jen se tu ztrapnuješ hovádko :)
** 11:02 22.06.2012
Brouk bude zřejmě puboš a absolovent "praktické školy"
Saba 08:21 22.06.2012
Brouku ty si všech blbečku ráj...:DDD ale díky aspon jsem se zasmála.
Dan 06:33 22.06.2012
Myslím, že dokonce sedm :).
kadlous 04:20 22.06.2012
Možná seš hubená/ný, ale seš blbá/ý, na té tvé skoro řádce máš hned šest hrubek.
brouk pytlík 02:18 22.06.2012
Jestly jste vyžrané svině tak nezhodíte protože na vás nikdo nevleze.normální hubené holky jsi drží váhu sexem.