Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už dopředu nechcete pomýšlet na to, o kolik se pohne ručička na váze, až vánoční obžerství skončí? Víme, jak to zařídit, aby jste nepřibrala ani jediné kilo.

7 tipů, jak přes Vánoce neztloustnout ani deko!

Dortíček
zdroj: Thinkstockphotos Dortíček
aktualizováno 20.12.2017, 16:34 | 20.12.2017, 16:34 | doma.cz/ina

Už dopředu nechcete pomýšlet na to, o kolik se pohne ručička na váze, až vánoční obžerství skončí? Víme, jak to zařídit, aby jste nepřibrala ani jediné kilo.

Leden je nejoblíbenější měsíc detoxu. Připravte na něj své tělo už teď a udržte si dokonalou figuru i během svátků.


Konec kofeinu


Zhruba čtrnáct dní před začátkem velké očisty vysaďte kofein. Jak? Zelený čaj obsahuje o třetinu méně kofeinu než šálek kávy, takže si po ránu zvykejte na něj.


Go Green


Zhruba deset dní před tím, než nasadíte detox, zvyšte svou obvyklou dávku ovoce a zeleniny. Dejte si menší porci oběda a doplňte jej ovocným či zeleninovým salátem. To samé aplikujte k večeři. Omezíte tak rafinované cukry a soli, které se skrývají v ohřívaných jídlech. Pravidlo zní: Co nejvíc barev! Zelená je bohatá na železo a vápník, oranžová na vitamin C a beta-karoten.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:


Čisticí dieta: Předvánoční půst na 3 dny!

Z oplácané baculky sexy kost! Recept na 28 kilo dole

Z buřtíka se vyloupla parádní krasavice: Shoďte také 15 kilo!


Protáhněte se


Nezatěžujte své tělo extrémním výdejem sportovní aktivity. Místo aerobních cviků vsaďte na plavání, chůzi, pilates či jógu – poslední dvě můžete dělat i při sledování vánočního filmu. Proč? Cviky s menší zátěží uvolní svaly a tělo bude lépe schopné uvolňovat toxiny.


Pro probiotika!


Pět dní před začátkem detoxu byste měli začít připravovat jak své tělo, tak i psychiku. Probiotika vyrovnají mikroflóru ve střevech, která je často narušena při zvýšeném stresu, což vede k nemocem.

 


Natmavo


Největší nepřítel diety č. 1? Čokoláda. Všichni ale moc dobře víme, že o Vánocích je zcela nemožné se jí vyhnout, pokud nemáte vůli ze železa. Zkuste alespoň mléčnou vyměnit za tmavou variantu.


Masáž


Objednejte se na lymfatickou masáž. Nastartuje tělo na detox, zbaví ho nastřádaných toxinů a podpoří imunitní systém.

 

Voda nad zlato


Během svátečního hodování tělo zaplavíte cukry a solí, které dehydrují organismus. Vyplavíte je zpět minimálně jedním až dvěma litry čisté filtrované vody. Tak rychle pro skleničku!

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eliska744 22:11 26.09.2017
A to já se zase těším, že si během Vánoc vychutnám všechno, jak se patří, a to i jídlo. Vždycky se na ně celý rok těším.. Letos jsme se rozhodli, že si uděláme i venkovní výzdobu, tak jsem zvědavá, jak se nám podaří. Osvětlení jsme objednávali z https://www.t-zbozi.cz/vanocni-osvetleni - mohu jen doporučit, rychlé a bezproblémové vyřízení i dodání. :)
www.tukydolu.cz 08:45 25.12.2012
Chcete být sexy? Pomůžeme Vám s hubnutím.