Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Aneb podpořte hubnutí pomocníky z kuchyně! Jak fungují přírodní spalovače tuků? Hubněte rychleji, snadněji a zdravě, prozradíme vám, jak na to.

8 nejlepších spalovačů tuku!

aktualizováno 08.09.2011, 00:00 | 08.09.2011, 11:00 | doma.cz/ina

Aneb podpořte hubnutí pomocníky z kuchyně! Jak fungují přírodní spalovače tuků? Hubněte rychleji, snadněji a zdravě, prozradíme vám, jak na to.

Podzim je ideální čas na hubnutí! Skončily dovolené a se začátkem školní docházky začala rutina i dospělým. Než zapadnete do stereotypu každodenního života, zařaďte na svůj jídelníček těchto osm potravin, které vám pomůžou s hubnutím. Zabijete tak několik much jednou ranou! Spalovače tuků prospívají našemu zdraví, nasytí, chutnají a ještě ničí tukové polštáře na problémových partiích.

 

Dopřejte si ovoce!


To nejlepší z naší zahrádky: hrušky bojují proti břišní pneumatice


Ačkoliv hruška patří mezi nejšťavnatější a nejsladší ovoce, obsahuje velmi malé množství kalorií a je bohatá na obsah vlákniny. Ideální jezte toto ovoce každý den před snídaní, obědem a večeří. Pomůže vám zhubnout. Obsahuje množství antioxidantů, které pomáhají zničit tuk na bříšku.


 

Citrusy dozrály, pomůžou s hubnutím:


Pomeranče jsou numero uno mezi ovocem! Díky vysokému podílu vlákniny a vitamínů, si pochutnáte, osvěžíte se a zároveň vás jeden kousek dokáže na pár hodin zasytit. Australští vědci navíc prokázali, že pomeranče brání ukládání tuku a vzniku měkkých tučných tkání!

 


Citron ždímejte ho do limonád, osvěžujících citronád i čajů (vlažných! V horkém čaji totiý zničíte veškeré cenné látky). Citrón pomáhá zahánět chuť na sladké a bojuje v těle proti škodlivým látkám, čímž je prospěšný v boji proti celulitidě!

 

 

„Hořké“ ovoce a zelenina alespoň 1x denně!Při dietách se často doporučuje konzumovat jídlo, které pomáhá spalovat tuky. Obecně známými jsou například grapefruit či ananas. Jeho výhody jsou v tom, že díky nahořklé chuti zažene chutě, snižuje hladinu cukru v krvi a pokud si dáte kousek před jídlem, zaplníte žaludek a pak toho nesníte tolik.

 

ČTĚTE TAKÉ:


7 tipů, jak být štíhlá i na podzim!

Pět NOVÝCH sportů, které perfektně zformují postavu!

Ideální dieta! Jezte do sytosti a nepočítejte kalorieTotéž platí i o ananasu, protože obsahuje enzym bromelain, který brzdí ukládaní tuků a má velice příznivý vliv na trávicí ústrojí. Výtažky z ananasu se dokonce přidávají do "hubnoucích pilulek“, které fungují jako doplňky stravy! Pravidelná konzumace několika plátků za den, přinese skvělé výsledky (zamezuje tvorbě pigmentových skvrn, snižuje krevní tlak a pomáhá s udržením štíhlé postavy).

 

Jezte salátovou přílohu! Listové saláty všeho druhu prospívají k lepšímu trávení a zároveň regulují vaši hmotnost. Jak? Ledový, římský, hlávkový, kadeřavý salát, ale i rukola, polníček atd mají nahořklou chuť, takže ovlivňují i porci, kterou si naložíte k obědu! Zasytí, zbrzdí váš apetit, takže byste neměli toužit po žádné „sladké tečce“ a navíc svým složením simulují metabolismus! Saláty neslouží jen jako okrasa talířů, proto ji nevynechávejte!

 Vajíčka – správný začátek dne!Mají v sobě velké množství živin a přitom má tak málo kalorií. Obsahují velké množství bílkovin, které jsou velmi bohaté na esenciální aminokyseliny, jež organismus potřebuje pro zdravý vývoj a obnovu buněk. Jedno středně velké vejce má jen 80 kalorií.


Vajíčka jezte k snídani, zkrotí vaše chutě na celý den dopředu. Díky vajíčkům člověk za den sní v průměru o 330 kcal méně než v běžném bez-vajíčkovém dni. Chcete-li být důslední, namíchejte si snídani ze dvou bílků a jen jednoho žloutku. Plus smažte samozřejmě na kapce rostlinného oleje.


S mlékem a přírodními mléčnými výrobky dosáhnete štíhlé linie


Čím méně upravované tím lepší. Mléko se vyplatí kupovat v bio kvalitě, kdy můžete prostřídat kravské mléko, za kozí. To je totiž zdravější. Vyzkoušejte i kozí sýry a jogurty! Většina z nás si myslí, že mléko je „dětská“ záležitost. Nejenže je potřeba k růstu, ale i pro dospělého člověka skýtá další výhody. Mléko mírní chutě na sladké, a díky syrovátku, kaseinu a kyseliny linolové bojuje také proti tukům.
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Klára 14:38 21.01.2016
Já mám hodně dobré zkušenosti se spalovačem od nu3tion.cz. Koupila jsme si Karnitin Tatrat už několik krát a můžu jenom doporučit.

http://www.nu3tion.cz/spalovace
Martin 08:20 17.12.2013
A kdo chce vědět, jak se hubne doopravdy a jak se má doopravdy správně cvičit, ať se raději začte zde: http://www.f-sport.cz/print.php?id=267
MuadDib 18:51 10.09.2011
No jo, takže pomeranče jsou jedničkou... To víme už ze socialismu... Buďto ale byly tehdy i ty pomeranče mnohem kvalitnější, nebo to bylo prostě tím, že jsme se za nimi naběhali, zatímco dneska sníme u televize i 3 kg zralých (a přezrálých), sladkých pomerančů... a účinek je spíš opačný.
Kde tedy udělali pánové chybu...?
Že by se fyzika, fyziologie a biochemie s nástupem kapitalismu přeci jenom nezměnily a nadále má zdrcující převahu poučka o příjmu a výdaji energie?

Stěží některý z nich lze označovat za spalovače tuku. Dokonce ani ty nejproslulejší (grapefruit, ananas) nejsou spalovači, byť grapefruit tlumí nezřízenou mlsnost a ananas opravdu pomáhá proti ucpávání cév, což je velice významné.
Ale spalovači tuku?? Nenechte se vysmát...!
Leoš 22:10 09.09.2011
Ten ananas se může jíst i kompotovaný nebo jen čerstvý????
dieta 13:11 09.09.2011
Poradenství po celou dobu hubnutí ZDARMA. Více informací na www.hubnete.cz/bezobtizi
pixe 20:37 08.09.2011
Bílkoviny ráno? to jsem se něco dozvěděla! Ráno potřebujete hlavně sacharidy
Meduňka 10:22 08.09.2011
Nevim co je nejlepší spalovač tuků co se týče potravin, ale vim jistě, že nejlepší na hubnutí a udržení se v kondici je a vždycky bude voda. Rozproudí organismus a dostane z těla škodliviny ... zkoušela sem všechno možný i nemožný a vždycky sem prostě zjistila, že je nejlepší se prolévat vodou od rána do včera !!! Minimlně pokud se rozhodnbete hubnout, tak pro vás bude plus, když budete hodně pít, hubne se rychleji a efektivněji, samozřejmě že musíte i zařadit jiný potraviny, ne že budete pít vodu a k tomu si budete dávat bůček ... ale pěkně zdravě a vodůůůů a je to :-) já sem toho řpíkladem, shodila sem už pěkných pár kilo a za poměrně krátkou dobu a to jenom proto, že sem denně vypila tři litry vody minimálně a pila jsem jen obyčejnou vodu, vzhledem ke kvalitě naší kohoutkový tak jen balenou akvilu .
idealni-dieta.cz 07:06 08.09.2011
Nejlepším a řekl bych jediným spalovačem tuků je svalová hmota, ale pozor při hubnutí je důležité se z 80% soustředit na aerobní cvičení, kdy jste v zóně, která je pro Vás ve Vašem věku nejefektivnější. Aerobní cvičení jsou ta, která jsou s nízkou intenzitou tepové frekvence. Více informací o správném cvičení a návodu jak vypočítat správnou tepovou frekvenci podle věku zjistíte na www.idealni-dieta.cz v sekci "zdravé cvičení"