Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Břicho se vám kulatí a neustále roste? Odhalte nečekané příčiny, které mají na svědomí „tukovou pneumatiku“ kolem vašeho pasu!

10 skrytých viníků, kvůli kterým nám roste břicho

aktualizováno 18.02.2012, 09:45 | 18.02.2012, 09:44 | doma.cz/ina

Břicho se vám kulatí a neustále roste? Odhalte nečekané příčiny, které mají na svědomí „tukovou pneumatiku“ kolem vašeho pasu!

Končetiny máte podle vašich představ, ale břicho ne a ne vytvarovat. Zakletá problematická partie, která se dá jen stěží zhubnout. Důkazem toho jsou téměř vychrtlé slečny s velkým, či menší přetékajícím faldíkem. Na břišní svaly nejlépe zabírá různorodé cvičení a pestré sportovní aktivity. Pomoc, či naopak uškodit mu můžete i jídelníček. Tyto potraviny byste měla buď vyloučit, nebo omezit na minimum:

 

1. Limo


Slazené, energetické nápoje obsahují tolik cukru, že kdybyste měla kostky vyskládané před sebou, nesnědla byste jje, ani kdyby vás někdo nutil. Proto limonády, džusy, alkohol i energetické nápoje se snažte omezit na sváteční minimum.

 

2. Bílá mouka


Pečivo a těstoviny z bílé mouky jdou ihned na tloušťku! Rafinovaná bílá mouka vám nenabídne žádné živiny, jen sacharidy, které se při nedostatečné fyzické aktivitě lehce přemění na tuky a usadí se na těch nejhorších místech.

 

3. Uzeniny

 

Obsahují příliš soli, která zadržuje v těle vodu, a brání metabolismu fungovat na plné obrátky.

 

4. Ovoce na večer


Dokonce i ovoce může být nevhodný kandidát na hubnutí, a to obzvláště konzumujete-li ho ve večerních hodinách. Ovoce obsahuje mnoho ovocných cukrů, které během dne dokáže tělo spálit.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Pivo a dieta: jak si ho vychutnat a ještě zhubnout

Citrusová bomba! Nejlepší vitaminové spalovače tuků

Takto hubne Angelina, Jennifer a Catherine Zeta Jones!

 

 

Pokud se ovšem v domnění zdravé večeře nacpete ovocem, hrozí, že ovocné cukry již nestihne tělo spálit. Ty se pak přemění rovnou na špíčky kolem pasu.


5. Zapékané vločky


Zdravá snídaně? Pozor na kupované zapékané, pražené vločky s čokoládou a podobné druhy „zdravé“ snídaně, která je kaloričtější než obyčejný chléb s lučinou a paprikou.

 

6. Tavené sýry


Polotovary v podobě tavených sýrů vám také potřebné živiny pro správné spalování tuků a výkonný metabolismus nedají. „Éčka“ a vysoký obsah solí tělu jen škodí.


7. Mražená pizza


Každý občas spěchá, ale odbýt se mraženou pizzou není zrovna ten nejlepší způsob. Někteří výrobci překvapí pouhým 4 procentním obsahem zeleniny! Zbylou většinu tvoří opět jen nezdravá éčka, bílá mouka, uzeniny a sýry.

 

 

8. Tvrdé sýry


U sýrů ještě zůstaneme! Tvrdé sýry – parmazán, gouda, eidam a podobně jsou nejtučnější ze všech. Takže pro své štíhlé bříško byste je měla, co nejvíce vyloučit.

 

9. Pomazánkové máslo


Poslední hřích pro vaši krásnou linii představují namíchané kupované pomazánky, saláty (kde většina se skládá z majonézy) a pomazánková másla. Zvykněte si, všechny tyto ochucené dobrůtky vyrábět sami! Jen tak budete mít přehled o složení.

 

10. Müsli tyčinka

 

Je to zrádce číslo jedna. Když se do ní zakousneme, máme pocit, že pro svou linii děláme to nejlepší. Ovšem kámen úrazu tkví v tom, že tyto tyčinky jsou plné cukru. Pokud si zakoupíte ty s jogurtovou nebo čokoládovou polevou, můžete se na dietu rovnou z vysoka vykašlat.

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Bleee 10:04 23.06.2017
Já nejim nic z toho, co tu je a malou pneumatiku mám stále..takže toho by tu mělo být asi víc, co se nemá jíst a to pak fakt držet hladovku a i to je špatně, protože i z toho se nafukuje břicho
Lucie Chalda 08:22 24.02.2012
To já kouknu na rohlík a mám 2 kila nahoře.Hold dědičnost po tatínkovi. Ten taky sní na co příde,mimo mně,já kouknu na obrázek v časopisu a už přede mnou létají deka navíc.
anca 10:28 18.02.2012
to rovnou muzu přestat jíst :D
Limma 12:14 16.02.2012
No taky právě proto, že je v džusech tolik cukru je nepiju. Dám si fakt jen výjimečně. A jinak piju pouze čistou vodu a to bez bublinek i s bublinkama. To neřešim. Ale držim se hlavně kvalitní vody,poněvadž taková voda z lidlu za dvě koruny nebo kolik asi bude pěknej hnus natočenej bůhví kde z kohoutku. Já si kupuju pouze a jedině mattonku a akvillu a nepiju ani vodu z vodovodu. Když z ní mám červený suchý fleky kvůli chloru, tak se radši ani nechchi představovat, co ta voda ve finále dělá s mym tělem uvnitř. :-/
Eva Manďáková 08:16 15.02.2012
Zadejte si do vyhledávače kgdolu a mrkněte se na proměny mých klientů, ta jsou větší, třeba to přinese inspiraci, s hubnutím bez léků a koktejlů mám bohaté zkušenosti.
Eva Manďáková 08:16 15.02.2012
Zadejte si do vyhledávače kgdolu a mrkněte se na proměny mých klientů, ta jsou větší, třeba to přinese inspiraci, s hubnutím bez léků a koktejlů mám bohaté zkušenosti
Pecen 16:14 14.02.2012
Já večer pravidelně už deset let znásilňuju ledničku a žeru a žeru a nepřiberu ani kilo. Jsem ale asi spíše vyjímka
O_O 15:09 14.02.2012
Víte co? Radši nejezte nic a je to doma...
Olinka 13:39 14.02.2012
takže být o chlebu a vodě? To moc výživný teda není.. :) a když už ani ovoce,tak teda nevím co jíst :D
olesja 12:45 14.02.2012
Žena bez břucha je jak hrnec bez ucha.
1 2