Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jednoduchá pravidla, která přináší viditelné výsledky!

Super tipy, jak snadno shodit

aktualizováno 03.02.2012, 14:45 | 03.02.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Jednoduchá pravidla, která přináší viditelné výsledky!

Objevte nenáročný princip hubnutí, který přináší výsledky bez námahy. Nejedná se o žádnou speciální dietu, ale o sjednocení těch nejlepších tipů a triků, jak zhubnout a štíhlou linii si i udržet. Máme pro vás několik užitečných rad. Pokud se jich budete držet, určitě tím uberete nějaký ten centimetr v pase, a to hned po pár týdnech. Samozřejmě by bylo dobré přidat do denního programu i cvičení.

 

Začít můžete hned:

 

1. Zapojte listové saláty ke každému jídlu! Listové saláty, mezi něž patří rukola, ledový salát, dále kapusta, brokolice, řeřicha, čekanka, artyčoky působí zázračným způsobem na zažívání, zlepšují funkce jater a žlučníku, čímž zrychlují celý váš metabolismus.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Marta Jandová hubne! „Šest kilo musí pryč“

Shoďte 5 kilo za měsíc díky snídani

9 dietních lží, kterým věříme

 

 

Rychleji trávíte i spalujete! Hořké potraviny odbourávají tuky v těle a vyvolávají pocit sytosti. Jejich složení a lehce nahořklá chuť způsobuje, že jich sníme méně, aniž bychom se museli hlídat.

 

2. Jestliže se neumíte vzdát všech těch nezdravých potravin naráz, zkuste je vynechávat postupně. Začněte slaninou a až později vypusťte i párky a salámy. Ošidíte tak svou psychiku a té už pak váš "starý“ jídelníček nebude chybět.

 

3. Porce zmenšujte! Na talíř si vždy položte o deset procent méně jídla, než na jaké množství máte právě chuť. Žaludek si postupně přivykne na menší dávky. Proto toho nesníte tolik. Ale jíst musíte často, nejméně šestkrát denně.

 

 

4. Ze své stravy musíte vyloučit smetanu, majonézu, omáčky a máslo.


5. Jezte pomalu. Pocit sytosti se dostavuje později.

 

6. Alkohol obsahuje hodně cukru. Nemusíte přestat pít úplně, ale měli byste vynechat koktejly a míchané nápoje, které jsou skutečnou kalorickou bombou.


7. Věděli jste, že styl vašeho oblékání může ovlivnit to, co konzumujete a celkově i vaše stravovací návyky? Nevěříte? Vědci přišli na to, že ženy, které upřednostňují volnější oblečení toho snědí o hodně víc. Takže už žádná beztvará trika! Dejte si na sebe něco úzkého a hned budete dávat větší pozor na to, co a kolik toho jíte. Minimálně si po vydatném jídle odpustíte zákusek.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Amálka 16:28 06.02.2012
Super tip jak snadno shodit je taky začít víc pít :) I paní doktorka Cajthamlová z toho pořadu o hubnutí všude připomíná, že bez pití to nejde. A jakmile nepijete, tak se Vám prostě nerozhýbe organismus a látková výměna. Takže jednou z dobrých rad ohledně hubnutí je právě to pití :) Nejlepší je samozřejmě obyčejná voda, nezatěžuje ledviny - jako kafe a cola a podobný .. já sem doslova závislá na granini džusech, doporučuju.. krom toho že jsou výborný tak jsou ok i na "hraní" :-D když přemýšlím v kanceláři nad nějakým úkolem, tak si vybarvuju ty dolíčky na lahvi :-D
www.tukydolu.cz 18:14 03.02.2012
Vše co potřebujete,
je účinná výživa, která vás rychle
dostane tam, kde chcete být...