Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Fungování střev je stejně důležité jako fungování srdce. Lidé činnost tohoto orgánu podceňují a zbytečně si zadělávají na mnoho nemocí. Máme pro vás jednoduchý tip na očistu, která zbaví vaše střeva všech toxinů a parazitů.

Levně, rychle, účinně: Vyčistěte střeva a zbavte se nadbytečných kil!

Harmonie těla
zdroj: oficiální zdroj Harmonie těla
aktualizováno 24.01.2016, 00:53 | 24.01.2016, 00:53 | DyA / doma.cz

Fungování střev je stejně důležité jako fungování srdce. Lidé činnost tohoto orgánu podceňují a zbytečně si zadělávají na mnoho nemocí. Máme pro vás jednoduchý tip na očistu, která zbaví vaše střeva všech toxinů a parazitů.

Pokud jste prodělala dlouhodobou zácpu, onemocnění jater a ledvin nebo máte špatný stav vlasů, pokožky a nehtů, pak je možná na vině špatné fungování střev. V průběhu našeho života se ve střevech nahromadí až 20 kg(!) toxického odpadu a zbytku stolice, proto je důležitá očista, která dokáže naše střeva zbavit všech nežádoucích látek.


Co k očistě potřebujete?
Na celou očistnou kúru budete potřebovat lněnou mouku a kefír. Lněnou mouku nemusíte kupovat, postačí když si pořídíte lněná semínka, která namelete nadrobno. Celá procedura potrvá tři týdny, během kterých se vaše tlusté střevo dostane do skvělé kondice.

 

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Co všechno nám říká bolest? Čtěte z různých částí těla, co vám doopravdy je!
Podrážděný žlučník: Jak na problémy přírodní léčbou a bez operace
Spadlo vám jídlo na zem? U tohohle to nevadí, klidně ho snězte


Jak kúra probíhá?
První týden očisty si k snídani připravte 1 polévkovou lžíci lněné mouky ve 100 ml kefíru. Tuto směs konzumujte místo snídaně. Druhý týden smíchejte 2 polévkové lžíce lněné mouky opět ve 100 ml kefíru. Třetí týden se zvýší porce lněné mouky na 3 polévkové lžíce ve 150 ml kefíru. Během dne jezte lehká jídla a především pijte velké množství vody. Nejméně 2 litry. Očistu provádějte pouze jednou ročně.


Co vás čeká po absolvování?
Lněná mouka dokáže absorbovat toxiny, a tím pádem snižuje i cholesterol v krvi. Také je velmi pravděpodobné, že očista vás zbaví přebytečných kil. Po očistě se vám velkým obloukem bude vyhýbat zánět tlustého střeva i žaludeční vředy.

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře