Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Populární zpěvačka jde tvrdě do sebe! Za měsíc chce shodit až šest kilo. Zkuste její recept i vy!

Marta Jandová hubne! „Šest kilo musí pryč“

aktualizováno 01.02.2012, 00:00 | 01.02.2012, 00:00 | doma.cz/ina/Korzo

Populární zpěvačka jde tvrdě do sebe! Za měsíc chce shodit až šest kilo. Zkuste její recept i vy!

Šest kilogramů nabrala za tři měsíce zpěvačka Marta Jandová (37) a vůbec ji to netěší. Proto se rázně rozhodla s tím něco dělat a stejnou "porci" chce co nejdříve shodit.

 

"Je to něco za něco, dobré za špatné. Před čtvrt rokem jsem snad už definitivně přestala kouřit, a zatímco si plíce začaly pozvolna lebedit a cítila jsem se lépe a lépe, zareagovala i moje tělesná schránka. K mé nelibosti se lehce se zakulatila. Je to taková daň za péči o zdravý životní styl," svěřila se Marta.

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

Přitom má prý pohybu má více než dost. Několikrát denně se musí proběhnout se psy a má i honičku v divadlech. Zkouší roli v muzikálu Bídníci a čeká ji vystupování i v dalším chystaném muzikálu Hamlet.


ČTĚTE TAKÉ:

ČTYŘI velké věci, které můžete změnit na svém těle
Nejčastější chyby při cvičení – proč nehubnete
Shoďte 5 kilo za měsíc díky snídani

 

 

"To je fakt, ale v divadle do sebe nasoukáte cokoliv bez ladu a skladu a nekoukáte na kalorie. Prostě sníte, co je. Tak jsem se rozhodla, že se dám na dietu. Ovšem zatím jen na měsíc, pak uvidím. Rozhodně však nechci skočit jako vychrtlá ženská. Chci mít ty tvary, jaké jsem měla před začátkem nikotinové abstinence," dodala Marta Jandová.

 


Marta Jandová shazuje po vánočních svátcích a novoročních večírcích, které se bez dobrého jídla a pití neobejdou. A jak známo Marta by si je ani nechtěla odpírat. Teď se však chystá na své postavě zapracovat. Protože miluje jídlo je pro ní snazší vrhnout se do cvičení. Aby její úsilí mělo smysl a přineslo kýžené výsledky vsadila na svého osobního trenéra Marka z Holmes Place. Spolu se soustředí na celkové zpevnění a zeštíhlení problematických partií.

 

Marta Jandová si dává nejvíce záležet na posilování břicha a paží. Na koncertech totiž řádí jak černá ruka a v lehkém tílku je na pódiu vidět všechno. Naposledy se takhle vracela do formy v létě, kdy během prázdninových měsíců nabrala přes pět kilo. Tentokrát má cvičební pomůcky již ozkoušené, takže posilování na balanční podložce, TRX závěsných lanech, či na klasických kladkových posilovacích strojů nedělá Martě problémy.
 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kopretina 13:53 31.05.2012
velikost 38 nejsou žádné vychrtliny... tak nevím, který chlap by se chtěl dívat na modelky ve velikosti 40 nebo ještě více... :-)
matuchajiri 15:21 01.02.2012
EjMy : )) to si děláš legraci ne ?? neděláš náááhodou reklamu ??? : ))) nosíš aquuuilu a jako pamlsek doplňuješ džusy granini : ))) a názor že kostlivci jsou sexy????? ehm ehm ale zas jak pro koho : ))

sportuješ atd ....prostě si máme myslet že jsi IN atd. : ))) dobře přejdu na tvůj styl
......trenuji TAEKWONDO ITF přes 12 let piji jen vodu a čaj ( ale ne aquuuilu čaj : )) ) a cvičím jak chůzí tak v posilce a doma.....jedou za týden jim co chci ....sladkosti atd...ale proč to píšu protože FÁÁÁKT nesnáším LIDI kteří buzerujou lidi a hlavně mladý holky že všechno co je značkové a IN je zdravé : ))) raději normál váha než extrem.... džusy granini je tolik chemie že by ti to ucpalo ....ehm....a kavalitní pití?? jednoduché voda a čaj a ovoce pomeranč grep atd.... NETUČNÉ potraviny : )) blbost jisté množství tuku je důležité...ale né extrémní : ))
EjMy 10:48 01.02.2012
No .. co si budeme povídat, ty módní kousky prostě vypadají lépe na hubených modelkách, vypadají jako éterické bytosti. nějaká oplácaná manda, které se prsa derou z blůsky mě teda rozhodně nepřesvědčí o koupi šatů aúpod. :-D já osobně jsem ten typ co mu boubelky nepřijdou ani moc sexy, joo když je ta ženská pevná a vypracovaná a na břiše má buchyt a ne špeky, ok.. ale kdo se pak má koukat na ty namachrované vypasené husy, co si v létě vemou mini a po nima se jim klepe cosi sulcovitého a hrbolatého, tak to pardon.. ale fuj :-) ale souhlasím, Marta VYPADÁ BÁJEČNĚ TAK JAK JE.. OVŠEM TADY BY SE MĚLO HLAVNĚ ŘEŠIT TO, ŽE ONA SAMA SE TAKHLE NECÍTÍ dobře... stejně jako já .. já mám prostě velikost 34 .. jsem ten typ, co může jíst co se do něj vejde a má pak max velikost 36 ale výš to nejde... a to o mě budete tvrdit že jsem anorektička?? :-D když jsem se takhle narodila? To mě uráží :-) když mám 36, tak už se prostě necítím, celý život jsem zvyklá na svou 34!! :-) ať si říká kdo chce co chce... a to nejdžím diety, ale pouze zastávám zdravý životní styl. Do kterého patří netučné potraviny, hodně sportu a pití kvalitních tekutin. zakládám si na pravidelném pitném režimu, aquuuilu nosím stále při sobě a jako pamlsek doplňuji džusy granini ..
maky 04:45 01.02.2012
Myslím si, že vypadá tak, jak má správná ženská vypadat. Žádná podvyživená kost, ale prostě úplně normálně. Plně odsuzuji typy modelek velikosti 38 a méně!!!! Už by mohl někdo změnit trend. Vždyť když vidíte chodit po mole ty kostry, co je na tom k podívání. Absolutně nic! Třeba taková Kim Kardashian je nádherná ženská a rozhodně to není žádná vychrtlinka. Tímhle trendem "38" a méně rozhodně nedává nikdo dobrý základ našim ratolestem. Jsou pak zblblé a neví co mají dělat aby zhubly a problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Takže až bude mít někdo odvahu postavit na molo ženy 38 a více bude to super a držím mu palce!! A určitě si tím získá velkou pozornost široké veřejnosti.