Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Missky odhalily své tajemství štíhlé linie! Své postavy zdokonalují lipodestrukcí, která odbourává tuk a tvaruje figuru.

Mějte postavu jako miss! Víme, jak to dělají

Missky v kosmetickém studiu Slim&Go
Missky v kosmetickém studiu Slim&Go
aktualizováno 05.08.2011, 11:37 | 05.08.2011, 00:05 | doma.cz/ina/Slim&Go

Missky odhalily své tajemství štíhlé linie! Své postavy zdokonalují lipodestrukcí, která odbourává tuk a tvaruje figuru.

Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná a Česká vicemiss 2005 Michaela Štoudková prozradily, jak si udržet štíhlou linii. Jedním z osvědčených způsobů je i neinvazivní metoda hubnutí zvaná lipodestrukce. I když ke zdravému životnímu stylu patří správné složení stravy, pohyb a určitě i dodržování vlastních zásad, nedá ani jedna vicemisska na moderní cesty hubnutí dopustit.

 

„Určitě se o svoji postavu musím starat, protože nepatřím mezi ty, které mohou sníst cokoliv a nepřiberou ani deko. V jídle si ráda dopřeji, příliš se neomezuji, ale doplním to sportem a procházkami s pejskem. Protože jsem už několikrát fotila i katalog plavek, jsou pro mě důležité detaily vzhledu a každý centimetr navíc hraje bohužel svoji roli.

 

Missky v kosmetickém studiu Slim&Go

 

Lipodestrukcí v salonu Slim&GO se mi daří na problematických partiích vždy odstranit centimetry navíc a sama se při focení cítím lépe,“ uvedla Hanka Věrná, která si pochvaluje i ruční lymfodrenáž, při které se jí podaří odvodnit organismus a odplavit z něj škodliviny ven.

 


ČTĚTE TAKÉ:


Mládněte a hubněte: Soňa shodila 4 cm v pase za jeden den!

Salátový SPECIÁL: Doveďte salát k dokonalosti!

Sedm hubnoucích přikázání na dovolenou

 

 

Misska Štoudková sice dře až pětkrát týdně v posilovně a sportování patří neodmyslitelně k jejímu životnímu stylu, ale také se potýká s problémem, že ne všechny partie mohou být dokonalé jen díky sportu.

 

Missky v kosmetickém studiu Slim&Go

 

„Sport a pravidelný pohyb jsou nejlepší cestou ke zpevnění postavy a hubnutí, ale za možnost ultrazvukového rozpuštění tuků a úbytek několika centimetrů na obvodu jsem vždycky velmi ráda. Třeba před důležitým focením nebo přehlídkou si zajdu na lipodestrukci a mám jistotu, že mám pak při předvádění oblečení lepší míry a snadněji všechno zapnu,“prozrazuje se smíchem.


Lipodestrukce je metoda podobná kavitaci – bezbolestné neinvazivní liposukci, ale s rozdílem, že nový typ modelačního ultrazvuku rozeznává odlišnosti tkání. Cílená ultrazvuková lipodestrukce s vakuem, volitelnou vlnou a modulovanou intenzitou umožňují přesně tvarovat požadovanou partii.

 

Missky v kosmetickém studiu Slim&Go

 

Přístroj s medicínskou certifikací působí jen tam, kde je potřeba, a tak si modelky i ostatní klientky Slim&GO mohou vybrat jen ta místa, která chtějí při ošetření zacílit a následně působí ultrazvuk přesně podle typu a hloubky tukové tkáně, genetických předpokladů a problematických partií.
 

 
15 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Princezna na hrášku 12:11 08.08.2011
Chcete mít krásnou a tvarovanou postavu?? Tak se nepřejídejte, začněte se hýbat, vyberte si jvalitní balenou vodu, s kterou bzdete pravidelně doplňovat tekutiny ... a bude vám hej, tak měsíc dva a jste o x kilo lehčí :-) viz. krásná jako miuss?? např. aquila co vím razí toto heslo, protože ji právě pijí zmiňované miss.. takže šupem do obchodu ... nízkej obsah sodíku vám navíc pomůže, protože díky tomu nebudete v těle zadržovat vodu .. velký plus!!! :-)))
postava 21:13 05.08.2011
Chcete mít krásnou, tvarovanou postavu a udržet si jí? www.hubnete.cz/bezobtizi
Jak rychle dosáhnout jojo 18:08 05.08.2011
Ano toto je skvělý způsob jak řešit důsledky a nikoli příčiny. Zkuste se zamyslet proč máte nadváhu, proč není ten zadeček tak jako před léty ...
A nyní to zkuste znovu a bez výmluv typu - my to máme v rodině, za to může práce protože jsem pořád ve stresu ...
Hlavní problém je ve stravování, žít zdravě, jíst zdravě a tím i vypadat a cítit se zdravě ...
Chcete s tím pomoc?
www.wellnessporadce.cz
wellness poradce 14:19 04.08.2011
Tak už se nemučte žádnými dietami. My víme jak na to - bez hladovění, bez ztráty energie a bez jo-jo efektu - a rádi Vás to naučíme. Zkuste to s námi a zažijete ten rozdíl! 100%-ní záruka úspěchu. Více informací na stránkách Centra zdravé výživy: www.hubnuti.name