Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtenářka Katka strávila jeden den v péči odborníků a i ona si hubnoucí proměnu užila, zhubla a vyhladila vrásky.

Mládněte a hubněte: Katka úbytek centimetrů cítí i vidí

Vložit video na:

aktualizováno 09.08.2011, 09:29 | 09.08.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Čtenářka Katka strávila jeden den v péči odborníků a i ona si hubnoucí proměnu užila, zhubla a vyhladila vrásky.

Paní Kateřina byla třetí vítězkou naší soutěže a i ona si užila den v kosmetickém centru Slim&GO a vyzkoušela si, jaké to je být nalíčena profesionálem. Tomáš Křápek líčí známé televizní moderátory a v den „mládnutí a hubnutí“ nalíčil i všechny tři vítězky.

 

 

Paní Katka zajása z úbytku více než 3 cm v pase


Stejně jako Soňa a Jaroslava, přiznala i Kateřina, že si den plný zkrášlování a hýčkání nesmírně užila. „Bylo to pěkné, odpočinkové a úbytek centimetrů na objemu nejen cítím, ale i vidím. Mám samozřejmě radost,“sdělila své dojmy krátce po poslední proceduře, kdy jí masérka naměřila úbytek ve dvou místech měřených přes bříško 3,9 a 3,5 centimetrů.
Katka si v minulosti vyzkoušela pouze lymfodrenáž, takže facelift, kavitace i měření na přístroji InBody pro ni byly absolutními novinkami.

 

Další výherkyně:

Mládněte a hubněte: Jarka si nechala vyhladit vrásky a shodila 3 cm

Mládněte a hubněte: Soňa shodila 4 cm v pase za jeden den!

 

 

Facelift je radiofrekvenčním ošetřením, maximálně bezpečným a hlavně neinvazivním postupem, při kterém se vypíná pokožka obličeje, vrásky a v případě zájmu klientky i dekolt. Postup je velmi jednoduchý, a tak paní masérka paní Kateřinu odlíčila a podle věku a stavu pleti zvolila vhodné sérum. Hlavní složkou je kyselina hyaluronová, která může být doplněna elastinem a kolagenem.

 

Mládněte a hubněte: vítězka Katka

 

Ošetření radiofrekvenčním ultrazvukem je bezpečné, bezbolestné a odpočinkové. Po hodinovém ošetření zaznamenala Kateřina redukci ochablé kůže na obličeji, na dotek pevnější pleť a celkové projasnění pleti.

 


Příprava na hubnutí


Při všech procedurách měla Katka soukromí, jen se vždy typu podle procedury přesouvala do správné místnosti. Po faceliftu následovalo oddávání se hodinu a půl ruční lymfatické masáži, která byla nejen příjemná, ale současně jí rozproudila lymfatický systém. Hubnoucí lymfatická masáž v podobě jemných a přesně cílených hmatů odvedla přebytečnou vodu a toxiny z těla ven a tělo tak bylo daleko lépe připraveno na hubnutí – kavitaci zvolených partií, při kterých se potom dostavil úbytek mezi 3,5 až 4 centimetry.

 

Mládněte a hubněte: vítězka Katka


Před samotnou kavitací byla vítězná klientka Slim&GO změřena a zvážena na speciálním přístroji InBody, který ukázal nejen její váhu, ale i množství vody, tuku a svalstva v těle a přesně podle Katčina tělesného rozpoložení upřesnil, ve kterých položkách má nadbytek, ve kterých nedostatek, jaký by měl být její ideální denní příjem kalorií a naopak kolik kalorií při kterém pohybu vydá.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:


"Nevinné" potraviny, po kterých tloustneme

Devět tipů pro superploché bříško

 

 

Konzultace s doktorem Alim Amirim


Paní Kateřina o sebe poměrně dbá, ale konzultaci s panem doktorem Ali Amiri uvítala. „Probrali jsme můj životní styl, jak se stravuji a zdali sportuji, moje výsledky z přístroje InBody a současně jsem mu zmínila, co mě trápí. Byl velice příjemný a poradil mi, co bych měla trochu změnit a upravit, abych mohla svých vysněných výsledků dosáhnout.“

 

 

Profesionální líčení

 


Líčení bylo sladkou třešničkou na konci dne, a tak si Katka péči Tomáše Křápka maximálně vychutnala. Tomáš Kateřině poradil, jak by se měla správně líčit a jaký typ líčení je pro ni nejlepší, upřesnil i jednotlivé kroky svého líčení a za necelou hodinu byla třetí vítězka naší soutěže nalíčena tak, že by klidně mohla jít na televizní obrazovku.
 

Mládněte a hubněte: vítězka Katka

 

Zdroj: Slim&Go

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Alena 15:30 19.08.2011
Katce to mooc sluší ;o)))
tuky dolu 11:27 10.08.2011
Zhubni na tucích a ne na svalech. www.hubnete.cz/bezobtizi