Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Přihlaste se do našich jedinečných hubnoucích proměn! V estetickém studiu Slim&Go vás čekají moderní hubnoucí procedury, masáže a nakonec péče profesionálních vizážistů zakončí dokonalou proměnu vašeho nového já!

Mládněte a hubněte s doma.cz! Vybíráme účastnice

aktualizováno 20.07.2011, 14:52 | 20.07.2011, 14:52 | doma.cz / ina

Přihlaste se do našich jedinečných "hubnoucích" proměn! V estetickém studiu Slim&Go vás čekají moderní hubnoucí procedury, masáže a nakonec péče profesionálních vizážistů zakončí dokonalou proměnu vašeho nového já!

Nejste spokojena se svým vzhledem? Chcete vypadat lépe? Záleží vám na vaší image a ráda byste vylepšila figuru? Přesně pro vás jsme připravili exkluzivní soutěž o proměnu postavy a celkové vizáže!


Můžeme vašim hubnoucím cílům výrazně pomoci. Kosmetické studio Slim&Go se specializuje na moderní způsoby hubnutí, při nichž využívá nejnovější přístroje a pokročilé metody. Kosmetické úpravy se obejdou samozřejmě bez skalpelu a ocení je nejen ženy, ale i pánové, kteří se stávají stále častějšími návštěvníky kosmetických studií.

 

 

Co vás čeká?

 

Profesionální tým a kosmetické studio Slim&Go vám dopřejí celodenní komplexní péči, která začne zeštíhlením problematický partií, vyhlazením celulitidy a na závěr je pro dámy připraven i facelift, prodlužování řas a dekorativní líčení. Den v péči odborníků pod vedením kosmetického guru Aliho Amiriho můžete absolvovat právě vy.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:


Dokonalá postava bez kapky potu

Pitný režim, ano! Ale pozor na špatné nápoje!

 

O jaké metody se přesně jedná?


Lymfodrenáž je masáž, která pomáhá rozproudit lymfu a tím i hubnout. Dále se můžete těšit na kavitaci, při níž se díky ultrazvukovým vlnám rozpouští tuk a viditelně mizí centimetry v pase, či kolem boků. Bude se vám věnovat i známý doktor Ali Amiri, který vám poskytne individuální konzultaci a poradí, jak snadněji a zdravě zhubnout.

 

 

Neopomeneme ani obličej – jemné vyhlazení vrásek a nakonec líčení a úprava vlasů od profesionála Tomáše Křápka ukončí vaši dokonalou proměnu!

 

 

Přihlaste se co nejdříve!

První tři čtenáři si svůj den D vychutnají již koncem července a to v pondělí 25.7.! Budete svěřeni do rukou odborníků, v jejichž péči se budete cítit jako v bavlnce. Neváhejte a napište nám na mail redakce@doma.cz. Do předmětu uveďte heslo MLÁDNEME a krátce rozveďte, proč byste chtěla podstoupit proměnu, vaši motivaci i předchozí zkušenosti s hubnutím! Nezapomeňte přiložit vaši současnou fotografii, adresu a telefonní kontakt!

 

Zašlete nám svůj mail s krátkým motivačním dopisem a fotkou do středy 20.7. do 12.00 hodin! Vybrané čtenáře budeme záhy kontaktovat.
 

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Soňa 14:27 26.07.2011
byl to moc fajn den, super personál a i jinak fakt super!!!!
Soňa 18:07 21.07.2011
ahoj, mě vybrali. Je tu ještě někdo, kdo tam v pondělí jede????
Lucka 12:56 21.07.2011
Jsem to prošvihla :-(