Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtenářka Soňa si užila hubnoucí proměnu. Podívejte se, jak první výherkyně naší soutěže omládla krok za krokem během jediného dne.

Mládněte a hubněte: Soňa shodila 4 cm v pase za jeden den!

Vložit video na:

aktualizováno 03.08.2011, 05:21 | 03.08.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Čtenářka Soňa si užila hubnoucí proměnu. Podívejte se, jak první výherkyně naší soutěže omládla krok za krokem během jediného dne.

Vyhlazení vrásek, úbytek centimetrů i užitečné rady od MUDr. Ali Amiri získaly tři vítězky soutěže Mládněte a hubněte s doma.cz. A jak celá akce probíhala?

 

Soňa byla první ze tří výherkyň a do soutěže se přihlásila proto, aby změnila svůj vzhled. Přiznala se, že cítí, že už několik let vypadá pořád stejně a ráda by udělala změnu. Stejně jako jiné ženy se chce ještě více líbit svému příteli a věří, že právě účast v soutěži a jednodenní návštěva kosmetického centra Slim&GO by jí mohly pomoct nastartovat úspěšné hubnutí.

 


A jak jednodenní návštěva kosmetického centra dopadla?


Úbytek čtyř centimetrů v pase, úbytek čtyř centimetrů přes bříško a centimetrový úbytek přes boky potěšily Soňu více, než čekala. Pan doktor Ali Amiri probral se Soňou její životní styl a doporučil jí změny v jejích návycích. Přední český vizážista Tomáš Křápek Soni zase vysvětlil, jaký typ líčení jí nejvíce sluší, jak na to, a také, jak umět zakrýt nedostatky a zvýraznit jednotlivé přednosti.

 

Soňa si hubnoucí a omlazovací proměnu užívala


„Líbilo se mi to, jsem moc spokojená. Líčení je pro mě novinka, nikdy jsem se moc nelíčila a dnes jsem poprvé profesionálně nalíčena. Uvidím, jak si na to vlastně zvyknu. Současně jsem ráda, že jsem mohla s panem Amirim probrat životní styl a změny, které by byly vhodné, aby se mi opravdu podařilo zhubnout. Nejsem zvyklá cvičit, ale myslím si, že půlhodinová procházka před snídaní je dobrým kompromisem a cestou k nastartování hubnutí,“ prozrazuje své dojmy Soňa, která byla jednotlivými procedurami tak nadšená, že dodala: „Lymfodrenáž i kavitaci jsem zažila poprvé, ale jak průběh, tak výsledek mě natolik překvapily, že ihned po návratu domů to doporučím své mamince.“

 


Příjemná hubnoucí masáž

 

Ve Slim&GO podstoupila Soňa několik procedur a jako první se jí ujala masérka Klára, která jí ruční lymfodrenáží rozproudila lymfatický systém. Lymfodrenáž je nejen očistná, ale i hubnoucí procedura, a tak Soňu připravila na neinvazivní bezbolestnou liposukci. Při té si výherkyně zvolila dvě partie – bříško a boky, a speciálně nastaveným ultrazvukem ji masérka ošetřila zvolené partie. Speciální medicínský přístroj byl nastavený podle typu Soniny tukové tkáně a po individuálním nastavení mohl začít proces lipodestrukce téměř na míru.

 

Soňa si hubnoucí a omlazovací proměnu užívala
(Foto: Oficiální zdroj)


Následně byla Soňa svěřena do péče Lucie, která jí speciálním přístrojem vyhladila pleť a dekolt. I když je Soňa poměrně mladá, nevyhne se jako nikdo jiný drobným vráskám, které jí při proceduře zvané facelift Lucie vyhladila.

 

Soňa si hubnoucí a omlazovací proměnu užívala

 


Odborná konzultace s oblíbeným doktorem Alim Amirim

 

Soňa získala v rámci výhry i měření na přístroji Inbody, který jí ukázal jak tělesné hodnoty vody, svalstva a tuku, tak i ideální hodnoty pro její výšku a množství kalorií, které při jednotlivých aktivitách její tělo spálí. Tyto výsledky probrala při osobní konzultaci s MUDr.Ali Amiri, kterého zajímaly Soniny návyky, podoba běžného dne, sestavení jídelníčku i množství tělesných aktivit a doporučil Soni nejen zmenšit porce, ale i upravit složení stravy a zaměřit se na jednoduché pohybové aktivity.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Revoluční hubnutí: paní Martina shodila 36 kg!

Zbavte se pneumatiky, zn. na pořád

 


Líčení jako krásná tečka za celou proměnou

 

Na konec si vzal Soňu do parády úspěšný vizážista Tomáš Křápek, který ji decentně nalíčil a doporučil jí, jak by se na jednotlivé příležitosti měla líčit. Tomáš líčí známé moderátorky jako třeba Lucii Borhyovou a Michaelu Ochotskou, ale kromě toho líčí i pro světovou kosmetickou firmu a na významných českých přehlídkách.

 

Soňa si hubnoucí a omlazovací proměnu užívala

 

Soňa neměla s líčením mnoho zkušeností, ale líčení Tomáše Křápka i jeho rady bezesporu ocenila a určitě se i něčemu novému přiučila. „Určitě se teď na sebe dívám daleko raději do zrcadla než kdykoliv jindy, jsem moc spokojená,“ pronesla Soňa před odchodem ze Slim&GO.

 

Zdroj: Slim&Go
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Soňa 12:45 03.08.2011
to Tonny: jedinej, kdo je tady nadmutej a má větry, seš ty!!!!!!!chudáku
Soňa 12:43 03.08.2011
Tonny: jedinej, kdo tady trpí větrama seš asi ty!!!!!!!! chudáku
hubnutí 12:42 03.08.2011
Zažily jste jo-jo efekt a nevíte co s tím. Získejte poradce, který Vám poradí, jak ho překonat. www.hubnete.cz/bezobtizi
Soňa 12:40 03.08.2011
Tonny : tak větrama tady trpíš jedině ty!!!!!!!! chudáku
Tonny 12:30 03.08.2011
tak to byla pořádně nadmutá.....asi větry
Mirčha 10:14 03.08.2011
Paní pěkně nalíčili, opravdu prokoukla :-) všechny ty procedury by jí mohly pěkně nastartovat v hubnoucím procesu. Jen aby vydržela a začla na sobě makat no. Je to těžký a bude to asi stát spoooousty nervů, ale tzase budou výsledky.. myslim že zrovna tady u paní to zprvu půjde rychle, takže bude šťastná jak ubývají kila, ale potom se to stopne a bude čím dál těžší s tím něco dělat .. no každopádně držím pěsti a z vlastních zkušeností doporučuju hlavně aby se naučila hodně pít. Když sem začala hubnout, nedodržovala sem pravidelný přísun tekutin a moje tělo pak zadržovalo vodu .. takže výsledky byly dost klamné a ještě to šlo pomalu. Potom co jsem si zvykla na příjem tak 2-3 litry tekutin denně šlo to.. a dokonce už sem vysadila i kávu a piju jen obyč.vodu balenou a magnésku. Jsem na sebe pyšná!! :-)