Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dostaňte se do formy s fitness trenéry a odhalte jejich úžasné metody posilování.

Nejlepší fitness VIDEA internetu pro božské tělo!

aktualizováno 25.01.2012, 00:00 | 25.01.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Dostaňte se do formy s fitness trenéry a odhalte jejich úžasné metody posilování.

Nemůžete se přinutit doma ke cvičení a dojíždět na fitness lekce nemáte čas? V tom případě stačí se seznámit s oblíbenými trenéry, kteří vás budou motivovat, naučí nové skvělé cviky na bříško, záda, paže i nohy – zkrátka dají zabrat celému tělu.

 

Navíc virtuální trenéři odcvičí celou sestavičku s vámi. Bohužel ty nejlepší cvičební internetová videa jsou i od Čechů v angličtině, ale zoufat nemusíte. Jazyková bariéra by pro vás neměla být zásadní, nejdůležitější je pozorně sledovat jednotlivé cviky a držet tempo.

 

 

Dokonale pevné sexy tělo


Díky české trenérce Zuzaně Light hubnou lidé po celém světě. Jaké jsou její tréninkové meteody? Zuzka cvičí hodně kardio orientované tréninky. Cvičení je dynamické a vydáte při něm vše. Fyzická náročnost přináší rychlejší výsledky. To ostatně můžete posoudit i podle trenérčiny postavy!

 

ČTĚTE TAKÉ:


6 nejlepších cviků proti celulitidě

Pryč s dvojitou bradou! Účinné triky

Celebrity v tlusté podobě: takhle by vypadaly se 30 kily navíc!

Celebrity s imaginárními kily navíc - 11

 

 

Zuzana Light razí metodu maximálního vydání energie v několika posilovacích cvicích, její videa jsou relativně krátká, takže si stačí vyhradit denně necelou čtvrthodinku.

 

 

Hubněte tancem!


Milovnice aerobiku a zumby si přijdou na své díky videím Jenny Ford, profesionální trenérky, se kterou budete hubnout a posilovat zábavnou formou. Energická hudba, nenáročná sestava, kterou komplexně protáhnete a posílíte celé tělo trvá kolem 30 minut. Pokud nebudete mít dost, můžete si s Jenny posilovat i jednotlivé problematické partie.

 

 

Revoluční cviky na bříško

 


Nejvíce ze všeho trápí většinu žen nedokonalé, povolené bříško. Proto jsme se zaměřili na vyhledávání videí s touto tématikou a našli jsme úžasnou dvojici, která je sice na náš vkus zbytečně upovídaná, ale všechny cviky vám pomalu a názorně předvede, vysvětlí a nakonec i odcvičí s vámi. A jak známo posilovacích cviků na bříško není nikdy dost.
 

 
104 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

fgh 23:16 12.06.2014
Psát o Zuzce Light a vrazit tam video s její náhražkou (v Body rock tv a možná i v ložnici) Lisou je dooost mimo mísu...
Ten, kdo mluví pravdu 10:26 07.07.2013
Opět velice hodnotný článek, nova se velice předvedla! Copak si lidé nedovedou tyto videa na internetu najít sami? OMFG...