Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Budou se vám hodit nejen na lyže! Poradíme vám, jak se připravit, aby vás tělo nezklamalo ani na vánočním večírku, ani na svahu!.

Pořiďte si sexy stehna a pevný zadeček! Do Vánoc

Sexy nožky
zdroj: Thinkstockphotos Sexy nožky
aktualizováno 20.11.2017, 00:49 | 20.11.2017, 00:49 | doma.cz

Budou se vám hodit nejen na lyže! Poradíme vám, jak se připravit, aby vás tělo nezklamalo ani na vánočním večírku, ani na svahu!.

Pevná stehna muži milují. Proto nadělte vánoční dárek sobě i svému partnerovi. S našimi cviky vydržíte více nejen na sjezdovce, na tanečním parketu, ale i v posteli! A to se během vánočních svátků bude hodit.

 

Po měsících lenošení najednou stojíte na sjezdovce a říkáte si – proboha, jak tohle zvládnu? Pokud nechcete, aby vás právě tohle třeba o vánočních prázdninách na horách potkalo, máte nejvyšší čas se na to připravit. Máme pro vás pár tipů, které vaše tělo připraví na sněhové radovánky.


1. Posílení stehen


Stehna jsou pro sjezdové lyžování klíčová, takže musíte zapracovat především na nich. Nejefektivnějším cvikem jsou výpady, kdy ze stoje (nohy u sebe) vyrazíte jednou nohou vpřed tak, aby koleno nebylo dál než kotník. Opakujte střídavě na obě strany.

 

Lyže
Lyže (Foto: Thinkstockphotos)


2. Posílení stehen 2


Klasické dřepy jsou možná neoblíbené, ale velice účinné, pokud si chcete posílit stehna. Začněte na dvaceti a každý den jich pár přidejte – uvidíte, kam se dostanete za měsíc cvičení... A jak se říká – těžko na cvičišti, lehko na bojišti!


3. Posílení stehen a břicha – ‚nůžky‘


Lehněte si na záda a pak se vzepřete na loktech. Zvedněte nohy nízko nad zem a pohybujte s nimi od sebe a k sobě tak, aby se v pohybu ‚k sobě‘ překřížily – jako stříhání nůžkami.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z XXL na velikost S: Návod, jak shodit 32 kilo!

5 tipů, jak netloustnout kvůli VZTAHU!

Devět tajemství hubených žen: Proč jedí a nepřibírají?

Krasna.cz: Tlustá lýtka a kotníky? Víme, co s tím


4. Nezapomínejme na ruce


Hůlky sice při sjezdovém lyžování zas až tak nepotřebujete, přece jen se ale vyplatí posilovat tělo aspoň trochu souměrně. Skvělým pomocníkem na posilování rukou je cvičební guma, se kterou zvládnete udělat spoustu cviků nejen na ruce.

 

5. Protažení


Posilované svaly protáhněte, aby vás nebolely – stehna například tak, že si lehnete na břicho, nohu pokrčíte v koleni a za kotník ji budete přitahovat k hýždím. Cvičení můžete provádět také na boku. Jste-li dost ohební, můžete vyzkoušet tento protahovací cvik: klekněte si, pak si z kleku sedněte na zadek tak, aby paty byly vedle hýždí. S výdechem pak zaklánějte tělo dozadu, až si lehnete. Špičky nohou by měly směřovat dozadu.

 

Lyže
Běžky (Foto: Thinkstockphotos)


5. A co běžky?


Nejlepší přípravou je samozřejmě běh. Pokud jste zvyklá a trénovaná, můžete i teď v zimě běhat venku. Pro ty méně odvážné bude ale ideální indoorová přípravka na pásu v posilovně. Sprinty stejně pro běžky nepotřebujete, spíš vytrvalost, a na tu je běh na pásu přímo stvořený. Intenzita tréninku záleží na vaší kondici – nechte si poradit od trenéra, jaká délka a intenzita cvičení je pro vás vhodná.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

korzetynahubnuti.cz 16:24 20.11.2017
Zeštíhlete si pas za 28 dní o 7cm, chcete vědet jak? Navštivte náš web http://korzetynahubnuti.cz/home/10-korzet-na-hubnu...
Karyn 15:58 20.11.2017
bydlím v nížinně takže se na hory moc nedostanu tak s kamarádkou místo toho běháme. ona je teda po liposukci na plastické chirurgii https://www.medicomclinic.cz/liposukce takže těch pěkných stehen si užívá zatím vc než já ale nevzdávám se
uživatel 16:28 14.12.2012
vydělávejte až 1000 Kč za měsíc!!! zvládne to i dítě!
http://www.ecash.cz/index.php?ido2=10401

...
Mirek 15:15 13.12.2012
Do módy přichází oblé tvary ženských těl. Je ale značný rozdíl mezi hezky oblými křivkami a "rozteklými" těly některých žen. Nehorší pohled je na "štíhlou" lépe řečeno vychrtlou ženskou postavu, která vypadá jako nějaká modelka.
bailey 12:22 13.12.2012
určitě se jukněte - bude se moc moc líbit ;) a nezapomeňte okomentovat :) carolineluce.blog.cz