Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Štíhlá jako sen, éterická jako víla - a bez drastických diet a vyčerpávající námahy? Úžasná představa. Co ji takhle proměnit ve skutečnost?

Štíhlá bez diet. Máme nejlepší hubnoucí triky!

Kráska
zdroj: Thinkstockphotos Kráska
aktualizováno 19.10.2015, 00:06 | 19.10.2015, 00:06 | doma.cz/em

Štíhlá jako sen, éterická jako víla - a bez drastických diet a vyčerpávající námahy? Úžasná představa. Co ji takhle proměnit ve skutečnost?

Prozradíme několik základních hubnoucích triků, které nejsou namáhavé, ale naopak: jsou zábavné a často i chutnají. Stačí si je vrýt do paměti, soustředit se na ně, respektovat je... a výsledek se dostaví. Až začne plesová sezóna, zaručeně oslníte.

 

Hubněte ve spánku. Velmi pohodlné!

 

Spánek je nejen ze všeho na světě nejsladší, ale - paradoxně - dostatek kvalitního spánku zaručuje štíhlou linii. Kdo spí pravidelně osm hodin, poskytuje svému tělu hotové blaho a nenutí jej dělat si tukové zásoby pro případ únavy a vyčerpání. Spěte sladce a dlouze - prospějete si.

 

 

Jezte vlašské ořechy. Mňam!

 

Právě teď dozrávají a padají do zahrádek a na louky. Nebuďte k nim lhostejní, "vlašáky" mají doslova zázračné účinky. Nejenže blahodárně působí na pleť, nehty a vlasy, zároveň pěkně zasytí, tlumí hlad, dodávají tělu tolik potřebné bílkoviny a omega3 mastné kyseliny. Podobnou službu udělají například i mandle, a rovněž výtečně chutnají. Stačí sníst hrst, víc raději ne.

 

PSALI JSME:

 

Hubnutí: jak se motivovat a vydržet nepřejídat se

Štíhlá a krásná Michaela Kuklová: prozradila recept na půvab!

Neměla by odhalovat nohy! Jessica Simpson v šortkách

 

 

Žvýkejte. Velmi snadné!

 

Žvýkání, kromě toho že prospívá zubům, také tlumí chuť k jídlu. Žvýkáním se rovněž spálí kolem deseti kalorií za hodinu. Britští vědci došli k závěru, že chuť na sladké redukují především žvýkačky s příchutí papáji a manga. Místo čokolády žvýkačka - a kilogramy půjdou dolů jako zběsilé!

 

Pijte vodu. Velmi osvěžující

 

Sklenice vody před každým jídlem udělá zázrak. Voda, pokud možno bez bublinek, urychluje látkovou výměnu. Dáte-li si před jídlem sklenici, pocit sytosti se dostaví o mnoho dříve. Zkuste během dne vypít dva litry, nemusíte pít jen vodu, zkuste i zelený čaj.

 

Nikdy nejezte vestoje

 

Jíst vestoje je neslušné, i když vás u toho živá duše nevidí. Odbýváte-li se jídlem vestoje, jste neslušní vlastně sami k sobě. Jídlo si tímto způsobem ani nevychutnáte, pocit sytosti se nedostaví - a tak máme stále hlad. K jídlu si vždy sedáme a jíme co nejpomaleji, každé sousto dvacetkrát přežvýkáme, vychutnáváme si ho.

 

 

Jezte z malých talířků

 

Velké talíře pobízejí k velkým porcím. Pořiďte si malý talíř, sníte toho méně. A úplně nejlépe bude, když bude mít váš talíř modrou barvu. Ta se v přírodě nevyskytuje, a tak automaticky potlačuje chuť k jídlu.

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ema 20:41 20.10.2015
Rady to sice jsou, ale rozhodně né "nejlepší", protože to by každý druhý hubnul skoro sám od sebe. Hubnutí není nic, co by bylo nemožné, ale je potřeba k tomu přistupovat seriózně a odborně. Začněte vyšetřením na http://individualnivyziva.cz
Andrea 20:39 19.10.2015
Já mám skvělé zkušenosti s přírodníma tabletama s obsahem Carallumy z www.androslim.cz. Moc jsem tomu nevěřila, ale na doporučení kamarádky jsem je vyzkoušela a za první měsíc jsem zhubla 8 kilo.
Alice 16:01 08.10.2012
Chcete přírodní přípravek na hubnutí až 12 kg za měsíc? Napište mi na Alicejebest@gmail.com, nejrychlejší pošlu i slevový kód.
extravagantnice 11:28 08.10.2012
Naprosto s Vámi souhlasímTerezko.
extravagantnice 11:26 08.10.2012
Naprosto s Vámi souhlasím.
Tereza 08:56 08.10.2012
Tohle mají být ty cenné rady? To snad nemyslí vážně:-) Základem je zkrátka správný jídelníček. Většina lidí si myslí, že když bude jíst jen velmi málo nebo nejlépe si sem tam něco zobne, tak že zhubne. Bohužel z vlastní zkušenosti mohu potvrdit opak a veškeré dostupné diety jsou také k ničemu, protože u diety dojde k jojo efektu. Zhubla jsem 22 kg až díky správnému jídelníčku, který byl pravidelný a vyvážený. Jsem ochotna jej zdarma komukoli zaslat na email, protože sama moc dobře vím, jaký je to pocit, když člověk nemůže pořád zhubnout. Už jsem jej poslala několika lidem a dokonce mi od některých přišel po čase email, že zhubli za 2 měsíce přes 8 kg a váhu si drží, což je krásné si myslím. Kdo tedy bude chtít, tak jsem ochotna jídelníček i veškeré rady emailem přeposlat. Můj email je: terezajandov@gmail.com