Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Všichni mluví jen o její božské postavě. Tajemství jejích pevných štíhlých stehen a sexy zadečku je vyzrazeno!

Video: Pořiďte si nohy jako Cameron Diaz!

Vložit video na:

aktualizováno 05.07.2011, 00:08 | 05.07.2011, 00:00 | doma.cz / ina

Všichni mluví jen o její božské postavě. Tajemství jejích pevných štíhlých stehen a sexy zadečku je vyzrazeno!

S novým filmem Bad Teacher (Zkažená úča) rozčeřila Cameron Diaz stojaté vody. Proč? Za prvé: hlavní role jí sedla jako ušitá, za druhé: dokázala, že atletické nohy, dokonalé břicho a pevné paže nejsou výsadou dvacetiletých. Její postava se stala znovu tématem č. 1. Jak cvičí? Kolikrát týdně? A co jí? ptají se ženské weby po celém světě. Stejně tak i my. Proto jsme zjistili její fitness rutinu a našli video se cviky od Cameronina osobního trenéra.

 

Cameron Diaz
(Foto: Oficiální zdroj)


Je to dřina a zase dřina. Cameron Diaz se rozhodně nestaví jako někdo, kdo ve fitness centru v životě nebyl. "Jsem absolutní fanatik do fitness. Ráda se pořádně zapotím. Ať už při kardio cvičení nebo při posilování,“ přiznává herečka. Všichni víme – má se kombinovat efektivní posilování a kardio cvičení.

 

 

 

Cameron - krásná surfařka i tanečnice!

 

Její trenér ale dodává, že základem je pohyb často měnit. Nezůstávat dlouho u jednoho druhu sportu. Otevřete se možnostem, přestaňte vymýšlet, jestli jezdit na kole, nebo běhat na pásu, a pusťte se do všeho – vzkazuje nám Teddy Bass. Nejoblíbenější sporty má ale Cameron Diaz jen dva – surfování (bohužel nic pro suchozemce) a tanec.

 

Cameron Diazová
(Foto: Oficiální zdroj)

 

 

S jídlem si prý nedělá hlavu, za čímž vidí dobrou genetickou výbavu. "Moje snídaně před surfováním je výživná: česneková rýže s brokolicí, vajíčka, citrony a trochu kuřecího masa,“ demonstruje svůj apetit Cameron.

 

Cameron Diazová
(Foto: Oficiální zdroj)


Příběh se tím uzavírá: bez energie by nebyl sport, bez sportu by nebyla energie a perfektní postava.

 

 *video

 

Na závěr přidáváme lahůdku. Video s Teddym Bassem, trenérem Cameron Diaz, na kterém ukazuje tři efektivní cviky na zeštíhlení nohou. Určitě je vyzkoušejte, svaly při nich opravdu pálí, a výsledky tak přicházejí brzy. Snadno se pak o prázdninách pustíte do mytí auta à la Bad Teacher.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Zdravá výživa. 20:52 07.07.2011
Výživa, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti regulace váhy. www.hubnete.cz/bezobtizi