Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

Co vás čeká v červenci v lásce i v práci a kdy si nejvíc hlídat zdraví?

Šťastná rodina
zdroj: Profimedia Šťastná rodina
aktualizováno 01.07.2018, 00:00 | 01.07.2018, 00:00 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

V červenci se zrychluje tempo i nucení ke změnám, a to se bude i nadále zrychlovat. Díky tomuto chaosu se budeme více otevírat a zajímat o věci mezi nebem a zemí. V těchto dnech se hlásí o slovo naše duše a už nechce ledabyle posedávat v koutě. S energickou a dynamickou energii tohoto měsíce můžeme přeskočit všechny naše bloky, omezení, nemoci a dosavadní destruktivní myšlenky. Bylo by na škodu, nevyužít takovéto šance lepších vyhlídek.

 

Už v prvním týdnu na vás váš anděl strážný a všichni další průvodci ťukají, telefonují, nechají vás nakouknout do zvláštních situací a emocí a záleží jen na vás, zda-li alespoň něco zachytíte, protože s tím vším můžete nějak naložit, pochopit, posunout, pozměnit… S naladěním na příslušnou frekvenci vám pomůže i kombinace magických čísel, která se postará o to, aby vaše tajná přání už nezůstala nehybně viset ve snové skříňce, ale aby se proměnila v realitu.

 

Druhý týden začíná být energie velmi neposedná jak fyzicky, tak mentálně. Myšlenky originální až vymykající se vašemu vlastnímu normálu budou chtít nalézt uplatnění a vy si tím můžete otevřít vrátka k perspektivní budoucnosti. Daleko více času i zájmu budete tedy investovat do všeho okolního, jen ne do domácích záležitostí, které vám budou připadat obyčejné a nudné.

 

Rande
(Foto: Getty Images)

 

Hlavním tématem třetího týdne se stávají vztahy. Můžete zažít vzrušení z nového seznámení, záplavu romantiky i jiskření. Jenomže ze strany blízkých, přátel, kolegů, vedoucích či klientů přichází zvýšené tlaky na vás, chtějí více práce či vašeho času. Budete-li se v této situaci cítit nesvobodně, pak nezbývá, než to s nimi probrat a dojít k určitým kompromisům a nebo z takového vztahu zcela odejít.

 

Ve čtvrtém týdnu nebudete mít stání, v práci ani doma vás to upřímně bavit nebude, proto, je-li to možné, jeďte raději v tyto dny na výlet, dovolenou, ať do přírody, k moři, hlavně ať se nenudíte, uvolněte adrenalin různými zážitky a nebo poznávejte tajemná či historická místa. Také by nebylo na škodu zúčastnit se nějakého semináře či workshopu, zaměřeného na zdravější stravu, pohyb, naučit se meditovat, používat terapii nebo se zbavit obtíží.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak si vybrat správný datum svatby? Poraďte se s tajemnem
ČTENÍ Z RUKY: Co znamená dlouhý prsteník?
Co planety říkají vaší lásce?

 

Práce


Pracovní oblast bude v tomto měsíci jako na houpačce. Pokud se vyhýbáte nějaké práci, ať vnější či vnitřní, budete stále více konfrontováni se svou vlastní nezodpovědností. Život vám tak může připadat těžký, složitý a nespravedlivý, ale o to více vás sám život postaví do situací, ze kterých si budete muset už pomoci sami. Ale nebojte se, přijde to, s čím si dokážete poradit. Vše, co uděláte, jsou už prvotní krůčky na příští rok 2019, kde se rozkryje další část cesty.

 

Peníze


Finanční situace bude průměrná, ale utěšená, můžete si dovolit vše, co je ve vašem standartu. Nechovejte se však rozhazovačně a též se nenechejte zlákat k pochybným transakcím a možnému investování. Rovněž půjčení někomu něco, věci nebo peněz, berte raději jako nevratný dar. Cokoliv v tomto měsíci započnete v souvislosti s finanční a materiální hodnotou, nemusí naplnit vaše očekávání.

 

Vztahy


Pokud vaše srdce touží po bezpečí, hřejivé náruči a romanticky něžném spojení, tak toto opravdu v tomto měsíci nenastane. S potřebami, pocity a chováním to bude u každého jako na horské dráze, chvíli prosazování vlastní nezávislosti, náhle potřeba po změně, pak zamilování se až po uši, což může brzy vystřídat ledový nezájem. Jestliže máte s někým nějaký problém, až alergii, pak s touto osobou raději na dovolenou nejezděte. V rozpáleném městě se agrese projeví více, v otevřené krajině obklopené zelení či vodou každý lépe udýchá jakékoli rozpoložení.

 

Zdraví


Náladovost se projeví i na zdraví, jak psychickém, tak i tělesném. Jakékoliv emoční vychýlení se podle intenzity prožívání dříve či později ukáže skrz tělo. Se vztekem si můžete snadno přivodit úraz, zablokovaná záda, zánět, slepé střevo, cystu či vřed. S lítostí pak dýchací potíže, infekce močového ústrojí, střevní problémy nebo svalové křeče. Vše je možné. Na druhou stranu při opatrnosti a uvědomění si svého myšlení a chování, se naopak můžete i všech dlouhodobě trvajících problémů zbavit. Tento měsíc je nadprůměrně léčitelský.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře