Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Prázdniny sice pomalu končí, ale to neznamená, že bychom měli být smutní. Důvodem k radosti je například uvedení další řady oblíbeného seriálu Ulice, který startuje již dnes večer na Nově. A co si pro nás scénáristé připravili tentokrát?

Dnes startuje další řada seriálu ULICE! Známe podrobnosti o nových postavách + ROZHOVORY

Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 11
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 11
aktualizováno 21.08.2017, 00:00 | 21.08.2017, 00:00 | doma.cz

Prázdniny sice pomalu končí, ale to neznamená, že bychom měli být smutní. Důvodem k radosti je například uvedení další řady oblíbeného seriálu Ulice, který startuje již dnes večer na Nově. A co si pro nás scénáristé připravili tentokrát?

Už teď víme, že o zajímavé zápletky a milostná vzplanutí nebude nouze. Navíc se můžeme těšit na nové tváře, které dějovou linku zpestří. A jaké nováčky budeme každý všední den vídat?

 

Denny Ratajský jako Aleš Vašečka
V životě Gábiny se naprostou náhodou ocitne člen hasičského sboru Aleš. Jenže Gábina má s muži své zkušenosti, a tak to Aleš nebude mít vůbec jednoduché. 

 

Seriál Ulice: Sympaťák Aleš má i své stinné povahové stránky...
(Foto: TV Nova)


Denny, jaký je Aleš?

Aleš je hasič, zodpovědný člověk s potlačeným pudem sebezáchovy. Je spravedlivý, ale příšerně náročný nejen na sebe, ale bohužel i na své okolí. Velmi o sebe dbá, hodně sportuje, zdravě se stravuje, je striktní abstinent, zásadně nekouří a každý den vstává v půl sedmé, a to i o víkendu. Je hodně zásadový.

 

Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 26
(Foto: TV Nova)


Televizní diváci vás znají spíše z epizodních rolí. Natáčení dlouhodobého seriálu je něco jiného. Jak jste se s tím sžil?
Je to pro mě opravdu nová zkušenost, takže jsem lehce nervózní, ale na druhou stranu se tady v Ulici cítím dobře díky fajn kolektivu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Páťa z Ulice jako malý zlodějíček. Měla by Digi zakročit?
Je správné, že se Maléřovi z Ulice rozhodli pustit Filipa na chatu? Nebo měli ještě počkat?
Ema z Ulice jako vztahová poradkyně. Je dobře, když děti vědí o partnerské krizi?


Vladimír Kratina jako Michal Štrunc
Nová postava se objeví i u Marečků. Konkrétně půjde o Věrky dávnou lásku Michala, kterého milovala na střední škole. Michal je optimistický, komunikativní a plný síly. Tedy přesný opak Luboše.

 

Nové postavy z Ulice - 3
(Foto: TV Nova)


Vladimíre, prozraďte, jaká je vaše nová role v Ulici?
Hraju sládka, který se původně jmenoval Slávek, ale protože se zřejmě někomu nelíbilo spojení sládek Slávek, protože to zní legračně, dostal jsem jméno Michal. Já jsem s tím jménem spokojen.

 

Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 19
(Foto: TV Nova)


Kde se ten váš Michal v Ulici vzal?
Michal býval velkou láskou Věrky Marečkové. Poznali se kdysi na chmelové brigádě, pak se ale Věrka zamilovala do Luboše a láska skončila. Náhoda zařídí, že se Michal s Věrkou po více než čtyřiceti letech zase potkají, mrkají na sebe…


Jasně, protože stará láska nerezaví…

To už bych moc prozrazoval. Mně se líbí, že to bude mít pěkný vývoj. S Milenkou Steinmasslovou a Rosťou Novákem se točí báječně, jsou to zkušení kolegové, takže tady není žádný problém.

 

Anna Klausnerová jako Marcela Kořínková
Sympatická Marcela se v seriálu objevila již před prázdninami. Ve třinácté řadě se ale doslova zabydlí, a tak se můžeme těšit na životní příběh mladé studentky konzervatoře. Už teď prozradíme, že z Moravy si kromě dialektu přivezla také jedno velké rodinné tajemství.

 

Nové postavy z Ulice - 4
(Foto: TV Nova)


Aničko, jaká je Marcela?
Marcela je mladá holka, která miluje tanec, a jejím snem je studovat balet. Tanec jí pomáhá od problémů. Je introvert a špatně se seznamuje s lidmi. Možná i proto, že neměla snadné dětství. Má mladšího brášku, mámu a tátu, s ním ale nevycházela. Její táta je alkoholik, který nejde pro ránu daleko. Tím, že se dostala na taneční konzervatoř do Prahy, bude hodně času trávit u své tety a pomalu odkrývat tajemství, které si z domova přivezla.

 

Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 23
(Foto: TV Nova)


Co se vám na Marcele líbí?

Je to šílený dříč. V tom ji chápu, miluje tanec, já také. Vlastně máme víc společného. Obě jsme introvertní a ani jedna nepotřebujeme lidi k tomu, abychom dělaly to, co máme rády. Stačí nám málo přátel. I já jsem dělala balet od čtyř let, vím, jaká je to dřina. Vydržela jsem to deset let, pak mě to táhlo k moderně a jazzu. Stejně jako Marcela studuji konzervatoř v Praze, ale obor herectví. Tanci už se moc nevěnuji.


Andělka Jirotková jako Jiřinka

O zábavu postaráno bude také u Simony a Rudolfa. O adrenalinové chvilky se jim postará Pepan, kterému se narodí prvorozený syn Pepánek, a taky jeho a Blážina povedená dcerka Jiřinka.

 

Nové postavy z Ulice - 1
(Foto: TV Nova)


Andělko, jak se ti líbí v Ulici?

Dobrý to tu je. Je tu zábava.


Jsou na tebe herci hodní?

Jo, jsou. Nejradši mám Simonu, která mi hraje tetu.

 

Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 35
(Foto: TV Nova)


Role Jiřinky v Ulici je tvoje první, nebo už jsi někde hrála?
Jo, hodně, třeba v reklamě na kakao a v mnoha jiných cizích reklamách.


Čím bys chtěla být, až budeš velká?

Chtěla bych být trochu herečka a trochu horolezkyně, protože mám moc ráda přírodu, ráda chodím na výlety, ráda jsem na chatě. Také ráda hraju fotbal.

 

Seriál Ulice sledujte každý všední den od 18:25 na TV Nova.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře