Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chcete se s námi podělit o poklady z vašeho rodinného fotoalba? Rádi vzpomínáte na doby minulé? Pošlete nám vaše retro fotografie, a staňte se součástí naší nové rubriky.

JAK TO BYLO: Pošlete nám své VZPOMÍNKY PLNÉ LÁSKY

Jak to bylo?
zdroj: Thinkstockphotos Jak to bylo?
aktualizováno 30.04.2017, 00:23 | 30.04.2017, 00:23 | doma.cz

Chcete se s námi podělit o poklady z vašeho rodinného fotoalba? Rádi vzpomínáte na doby minulé? Pošlete nám vaše retro fotografie, a staňte se součástí naší nové rubriky.

O co jde?
Chtěli byste s širokým okolím sdílet vaše vzpomínky? Je to jednoduché! Stačí, když nám na e-mail zašlete vaši fotografii a my ji v rubrice Jak to bylo zveřejníme. Můžete k ní připsat i krátký popisek, který nám o fotce prozradí více. Vždy vyhlásíme téma, kterého by se měla fotka týkat, a vy budete mít čtrnáct dní na to, abyste našli fotoalba a nejlepší fotku nám zaslali.

 

Zapojte se!
Chcete v na webu Doma.cz najít vaši fotografii? Stačí, když ji přiložíte do e-mailu, který pošlete na redakce@doma.cz. Nezapomeňte uvést předmět JAK TO BYLO. Pokud dodržíte tematické zadání, pak se v příštím článku můžete těšit na vaši fotku.

 

 

Fotky plné lásky
Pošlete nám fotografie, které jsou plné lásky. Nemusí být pořízené pouze na prvního máje, a rozhodně se nemusí vztahovat jenom k vaší osobě. Našli jste krásnou svatební fotografii babičky a dědečka? Máte ve svém fotoalbu obrázek, na kterém jako dítě zamilovaně držíte plyšáka? Zašlete nám jakoukoliv fotku, která v sobě obsahuje kus lásky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

RETRO: Chcete bony aneb Slavní si hrají na socialismus
Retro styl frčí! Inspirujte se
RETRO GALERIE: Hračky, které nosil Ježíšek v 90. letech...
Vložky došly aneb Co nebylo za totáče k sehnání

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře