Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Rádi si prohlížíte stará fotoalba? Často vzpomínáte na své mládí? Jak se vlastně svět za uplynulých pár desítek let změnil? Pomozte nám sestavit ucelený obraz o letech minulých.

JAK TO BYLO: Pošlete nám vaše VZPOMÍNKY na doby minulé

Jak to bylo
zdroj: Thinkstockphotos Jak to bylo
aktualizováno 16.04.2017, 00:55 | 16.04.2017, 00:55 | doma.cz

Rádi si prohlížíte stará fotoalba? Často vzpomínáte na své mládí? Jak se vlastně svět za uplynulých pár desítek let změnil? Pomozte nám sestavit ucelený obraz o letech minulých.

Není nic krásnějšího, než když člověk vzpomíná na staré dobré časy.


O co jde?
Chtěli byste s širokým okolím sdílet vaše vzpomínky? Je to jednoduché! Stačí, když nám na e-mail zašlete vaši fotografii a my ji v rubrice Jak to bylo zveřejníme. Můžete k ní připsat i krátký popisek, který nám o fotce prozradí více. Vždy vyhlásíme téma, kterého by se měla fotka týkat, a vy budete mít čtrnáct dní na to, abyste našli fotoalba a nejlepší fotku nám zaslali.

 

Zapojte se!
Chcete v na webu Doma.cz najít vaši fotografii? Stačí, když ji přiložíte do e-mailu, který pošlete na redakce@doma.cz. Nezapomeňte uvést předmět JAK TO BYLO. Pokud dodržíte tematické zadání, pak se v příštím článku můžete těšit na vaši fotku.

 

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

RETRO: Chcete bony aneb Slavní si hrají na socialismus
Retro styl frčí! Inspirujte se
RETRO GALERIE: Hračky, které nosil Ježíšek v 90. letech...
Vložky došly aneb Co nebylo za totáče k sehnání


Téma č. 1 – VELIKONOCE

Zajímalo by nás, jak jste dříve slavili Velikonoce. Pošlete nám fotografie, které jsou plné velikonočních zvyků a tradic. Těšíme se na malé koledníky, krásné kraslice a především na jakékoliv momentky právě z Velikonočního pondělí.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Michael Lee 21:32 16.04.2017
TRUSTED LENDER (LEXIELOANCOMPANY@YAHOO.COM)
Jmenuji se Michael Lee občan Illinois, USA. Byl jsem scammed o 7 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem 23930USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu se slzami na oka jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec dostal vázána na důvěryhodně úvěr společnost s názvem Martinez Lexie úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, a tak jsem se rozhodl Obraťte se na stejný úvěr společnost a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed o 7 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic jiného, ​​než na kurz mi víc bolesti. Vysvětluji firmy poštou a vše, co mi řekl, bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj půjčku v jejich společnosti a také jsem udělal správnou volbu kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému největšímu překvapení byl můj úvěr poskytnutý na mě bez dalšího odkladu a tady jsem dnes šťastná, protože Martinez Lexie Loan Company mi dal důvod žít, tak i učinil slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Jste povinni spojit se GODSENT věřitel pomocí emailu: Lexieloancompany@yahoo.com nebo textovou +18168926958