Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Rok 2017 je téměř u konce, zjistěte již nyní, co vám přinese ten nastávající.

Jaký bude rok 2018? Numeroložka předpovídá klid, romantiku, rozvahu a místo sporů komunikaci

2018
zdroj: Thinkstockphotos 2018
aktualizováno 31.12.2017, 00:00 | 31.12.2017, 00:00 | doma.cz

Rok 2017 je téměř u konce, zjistěte již nyní, co vám přinese ten nastávající.

Rok 2018 v numerologii získává číslo 2. Dostaneme se k ěmu jednoduchým součtšem cifer: 2+0+1+8 = 11 = 1+1 = 2. Co o něm dvojka napovídá a co jej bude nejvíce charakterizovat?

 

- Citlivost
- Intuice
- Šestý smysl
- Klid
- Laskavost, něžnost
- Diplomacie
- Usmíření
- Přátelství
- Láska


Rok 2018


Rok 2018 bude plynule rozvíjet to, co jsme v loňském roce započali. Je to jako kdybychom minulý rok postavili kostru sestávající se z bodů, některých již jasných a případně i částečně fungujících a jiných zatím kostrbatých pouze v představě. Tudíž hrubou práci máme za sebou a nyní nás už čeká jemné tvarování, vyplňování, dobarvování, dolaďování.


Je možné, že obavy z toho, jestli si to můžeme dovolit, případně jak to přijmou ostatní, co o nás budou říkat a myslet si a nebo abychom jim neublížili či nějak jinak nenarušili dosavadní fungování, může být důvodem k tomu, že se nám vlastně do ničeho nebude chtít zasahovat a měnit, ani sebe jinak prezentovat a sladit se s druhými.

 

Pak se lehkost může změnit v tíhu, třpytky v kámen. S takto těžkým tělem a zmateným mozkem by pak na povrch vystoupila opravdová únava a nebo se nás bude dlouhodobě držet viróza. Jestliže se ocitneme v takovémto stavu, je nutné na chvíli nic nedělat, vyléčit se, vzít si dovolenou, ale vůbec nejlepší je čerstvý vzduch a dýchat ostošet, jako byste se měli dozásobit kyslíkem z let předešlých, ale i načerpat na roky příští.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dietní recepty, které vám pomohou splnit novoroční předsevzetí
Novoroční předsevzetí, které si určitě NEDÁTE. Hlasujte
Novoroční předsevzetí? Zkuste to letos trošku jinak


I když si dvojka žádá klid a mír, romantiku a nesoutěživou hravost, častokrát se během roku ocitneme mimo tuto základní potřebu. Něco bude zvláštně a nepochopitelně naruby a nám nezbude, než jen přihlížet a zareagovat, až když čas dovolí a až nás v pravou chvíli osvítí myšlenka, co si počít a jak s tím naložit. Po takovémto náročném dni si pak opravdu zasloužíme odpočinek a celkově vypnout, ať ve společnosti podobně naladěných lidí a nebo ve vaně či v posteli.


Zatímco jednička z loňského roku byla dravá, průbojná, soutěživá a sobecká se silnou vůlí a chtíčem, dvojka je pravý opak a snaží se o klidnou rozmluvu a domluvu, pomáhá a podporuje ostatní, touží po společném sdílení práce, odpočinku, prožitků i citů. Vše má být ale v rovnováze, to znamená nepřehánět to ani na jednu či na druhou stranu, a to buď zpátky k velitelsky přímočaré a izolující se jedničce a nebo naivní, snící a všem se obětující dvojce. Správně uchopená dvojka se vyjadřuje skrze dvě jedničky, kdy první pozice jedničky patří našemu Já a druhá jednička jsou všichni ostatní. Jestliže nevynecháme sebe a dáme na své pocity a z toho vyplývající potřeby, pak si díky komunikaci zajistíme příjemné pohodlí pro sebe a ostatní to s klidem přijmou.

 

Jednička z roku 2017 byla zabydlená v hlavě a představuje obrovitánskou agresivní sílu, která byla buď využita na pohyb ve vnějších událostech a nebo jsme si ji obrátili dovnitř a přišlo jakési trápení či zastavení. Dvojka z roku 2018 si udělá pelíšek v žaludku. Její zázračná energie však začíná už v nose a ústech, tudíž se nám zcitliví čich a chuť. Ale není to jen o tom, abychom nakoupili více parfémů či jedli více čokolády. Veškeré nejasnosti ať už v pracovní, osobní, vztahové oblasti, pobyt někde a s někým, dělání něčeho, konzumace jídla, pití, zábavy – to vše projde prvotním sítem přes nos a ústa. Budete-li cítit pachuť a nelibost, pak tyto signály neignorujte a nepotlačujte, ba naopak oceňte sami sebe, jak vám to funguje a že jste si toho všimli a že si už vědomě nebudete ubližovat.

 

Dvojka nám až trojnásobně prodlužuje čas, a to proto, abychom si utvořili svůj vlastní názor a plán ve svém vlastním čase a nerušeném prostoru. Proto sami na sebe nespěchejte, netlačte, nepodceňujte a nedovolte to ani ostatním, dokud si nejste jisti svým „Ano, to chci, protože to cítím příjemně“ a nebo „Ne, to nechci, protože mi to nedělá dobře, ani mně to nevoní a nechutná“.

 

I když nebude práce hlavní prioritou, přesto ji budeme vyhledávat a pečlivě plnit. Je to převážně proto, abychom se zaměřili na naše vnitřní Já a současné niterní potřeby, naplnění či nenaplnění aktuálních pocitů. Je to samozřejmě náročné nahlédnutí do sebe a chce to spoustu odvahy, proto ten útěk k práci navenek. Dopřejme si aspoň pár minut každý den pro sebe a pochopení, rozluštění a náznaky budoucnosti se mám přehrají jako film.

 

Kdykoli se objeví čas a příležitost navštívit přírodu, využívejme ji jako nejvzácnější lék, který nás zbaví přebytečného napětí i chaosu. Vytřídí se zrno od plev. S lehkou a uklizenou hlavou i srdcem dokážeme najít své místo, kam patříme, snadněji přemýšlíme nad plánem příštích dnů či měsíců, a rychleji realizujeme to, co nám dřív nešlo a nebo se nám do toho nechtělo.

 

Každý den v roce dokáže plnit naše tajná přání, stačí pouze jediné - vědět, co vlastně chceme a jak konkrétně to má vypadat. Pak už do ničeho nemusíme investovat příliš mnoho fyzických sil a emočního nasazení, ale jen s klidem a smířením čekáme, má-li to být a je-li to pro nás to správné a nejlepší, stane se. S velikou pokorou a vděkem pak přijímejme ony dary, které se objeví. Neberme to však jako samozřejmost a nepřehánějme to s přáními dalšími. Z každé maličkosti, z každého úspěchu svého či jiného člověka mějme upřímnou radost, jako kdybychom dostali ten nejlepší bonbon z bonboniéry. Naopak závist a žárlivost se schová do bonbonu zkaženého, i když jeho povrch může lákat.


Rok 2018 s krásnou součtovou dvojkou nám tedy přináší možné prožití výjimečně pohádkových situací, ale jen za podmínek vynechání ega, pýchy a přetvářky. Hurá za zázraky!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře